Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun tavsiyesi v. bilmemkaç

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

Ya şimdi dragon age 130 saat oynadım hala da oynuyorum da sırf onla olmuyo. nwn2 düşündüm ama onu oynayamıyorum bazı sebeplerden dolayı :D dark messiah might and magic oynayasım geldi aynı sebeple onu da oynayamıyorum. Başka oyun tavsiyesi istiyorum korku-fps falan olabilir böyle hoş konulu ya da rpg işte. Ama baldur falan demeyin yani tarihöncesi grafik kaldıramam artık
Sosyal ağlarda paylaş

Ya yazıcaklarımı bildigini düsündügüm icin pek manasız.Baldur oyna bence oynamadıysan.Çünkü ciddi manada grafik falan unutuyorsun bi yerden sonra.(bir kaç modu eklemen şartı ile gerekirse yazarım sana)

Bioshock oyna konusu saglam ya da fear serisi keza bunları bildigini varsayıyorum.Call of cthulhu korku-fps öğelerini güzel şekilde işler.
El atmadıysan heroes tarzı king's bount i tarzı var.Yine rpg Vampire the masquerade iyidir.

Çizgi romana bayılırım oyunlarına da atlarım dersen.Marvel:Ultimate alliance cok zevklidir oynanıs acısından.(Mod eklemek gerekiyor yine karakterler icin)Eski rpglerden nox bir harikadır.

Yine grafikleri izometrik olup,ünite çizimleri aşmış olan disciples deneyebilirsin turn base strateji olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Baldur oynadım tabii ki abi :D bu saatten sonra tekrar kaldıramam diyorum yani o grafiklerle aynı oyunu.

Diğer dediklerini oynadım. king bounty oynamadım disciples da çünkü heroes tarzı oyunları sevmiyorum zaten.

Hmm başka aklına gelen yazarsa güzel olur. Dead space merak ediyorum cidden birileri nasıl bişey olduğunu yazarsa.. Şimdi undying'e başlıyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...