Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eskilerden üç dizi (hatırlayan var mı)

Bone

Öne çıkan mesajlar

İlki star'daydı..
İki birader. Aynı evde yaşıyorlar. Ara sıra iki kız kardeş bunlara uğrardı..
Bir nevi 2v2 sevgili olurlardı..
Biraderlerden biri deli, diğeri ciddiydi.

İkinci dizi TRT'deydi.
Bir adam ve bir ruh gibi bir ikili vardı..
Ruh bu adamın zaman değiştirmesini sağlardı biraz komik bir tipti..
Ama neden zaman değiştirdiklerini hatırlamam..
Zaman değiştirip bazı şeyleri çözerlerdi..
Ruhu kimse göremez ama bizim adamı görürdü, bizim adam insanlarla felan konuşurdu..

Son dizi ise bir kız üzerine..
Clarissa gibi bir tiplemeydi. Ama parmaklarını birbirine değdirip zamanı dondurabiliyordu (babası hediye etmişti bu gücü)
insanlara yardım etmek için kullanırdı gücünü..

Çok net hatırlayamıyorum dizileri. O yüzden paticikte veya imdb'de araştıramadım..

Aklınıza geliyorsa yardım ederseniz sevinirim..[signature][hline]Kenderleme, 01 February 2004 00:29 tarihinde demiş ki:
öyle rezalet yüzsüz vatan haini insanlarız yani biz..
Sosyal ağlarda paylaş

Evet hatırlıyorum hepsini...
Hatta parmaklarını birbirine dokundurup zamanı durduran kızın babası uzaylı idi ve dizinin adı "Ewe" idi kızın adı ile aynı...Bu dizi benim yaşamımda çok önemli bi yere sahiptir çünkü tüm hayyallerimi bu dizi üzerine kurardım zamanında düşünsene zamanı durdurma ve durdurdugun zaman içinde istedigini harekete geçirme kabiliyetin var vay be gene daldım gittim ben...
Şu hayalet ve elemenıda hiç sevmezdim hiç bir bölümünü oturupda tam olarak izlemişligim yoktur :)
Sosyal ağlarda paylaş

üçünüde hatirliyorum
hatta üçüncü ile ilgili olarak
sanırım bayağı bi ufakıdık o zamanlar :)
geceleri yatağa girince kendi kendime yorganın altında denerdim parmaklarımı birbirine değdirip falan bişey olcak mı diye
sonra kafamı uzatır bakardım dışarıya
bişey olmuşmu acaba diye[signature][hline]fizban, 25 January 2004 22:15 tarihinde demiş ki:
saygısızlık yaptıysam böyle (:() üzülüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

eskilerden herkes yakari yakari diyor da ben hiç izlemedim..
yoksa izledim mi?
bir kızılderili hatırlıyorum çocuk, ata biniyor felan..
herhalde odur..
izledim herhalde ehehe..
yaş küçüktü tabii hiçbişi hatırlamıyorum..

red kit, voltran, thundercats hatırladığıma şükredin..[signature][hline]Kenderleme, 01 February 2004 00:29 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni sayılır canım full house.
Eski diyince şöyle bir görevimiz tehlike, macgyver, a takımından söz etmek gerek.
çizgi film olarak transformers, thundercats, taş devri, voltran(5 arslanlı(yoksa kaplanmıydı) olanı yanlız, 20 araba, 30 kamyon, 10 tır lı taşımacılık şirketi gibi olanı değil) demek gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

benim asıl sormak istediğim konu arada kaynıyor ama olsun..

full house diyince aklıma "charles in charge" geldi ehehe[signature][hline]Kenderleme, 01 February 2004 00:29 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

a takımı ve "mak gayvır" hastası idim.kara şimşek ve "yeşil dev" de çok güzeldi.[hulk un dizisi.]ayrıca aranızda aslan adam ı hatırlayan warmı?thundercatsi neden şu zamanlarda bulup wermiyolarki anlamıyorum.deli gibi izlerim
kuzen larry ve balky manyaktı.[signature][hline]The next time you're having a bad day imagine this;
You're a Siamese Twin.
Your Brother,attached at your shoulder,is gay
You're not.
He has a date coming over tonight.
You have only one **s

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

O ziyaretçiler çok komik gelirdi bana. Kuş yiyip patates gibi soyarlardı kendilerini hahaha.

Quantum Leap güzel diziydi. Scott Bakula oynuodu. Şimdi'de Enterprise dizisinde kaptan Jonathan Archer'ı oynuo. Quantum Leap'de ruh deildi o adam. Gelecekte bir test sonucu başroldeki adam o hale gelio. Geçmişte zamandan zamana atlayıp milletin içine girio. Şu elinde hesap makinesi olan ve bizimkine yardım eden adamda gelecekten gelio zaten. Ziggy idi hatta o makinenin adı :D Çok az bölümünde gelecekteki hallerini gösterdiler zaten. Sonunda kurtulabildimi o durumundan bilmiorum.

O zamanı durduran kızın olduğu dizinin adını ben de hatırlayamadım.[signature][hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 09 February 2004 10:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

İlki star'daydı..
İki birader. Aynı evde yaşıyorlar. Ara sıra iki kız kardeş bunlara uğrardı..
Bir nevi 2v2 sevgili olurlardı..
Biraderlerden biri deli, diğeri ciddiydi.

kuzen leri mi neydi hey gidi heyy ne izlerdim cevaplara bakmadım bu arada cok güzel diziydi =)[signature][hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Frp-tr.net
Aysikyu
My Char
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...