Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizzard: Not sure arena was the right thing.

asfaloth

Öne çıkan mesajlar

pvp videolarında genelde az karşılaştığın herzaman denk gelemediğin şekil olayları koymuyormusun ne en iyisi ne zamanı ?
Misal Grim denen adam Al'akirin en sümsük rogulerinden biriydi ama ne oldu çok güzel movieler yaptı wow tarihinin en populer roguelerden birisi oldu
Milleti movielerdeki gibimi sanıyorsunuz anlamadımki al misal zalgradisin moviede benim yeni 60 olmuş 1700 hpli alt mageye yenilip yenilip ben laglıyken bi adam akilli yendiği düeli koyması gibi
veya grim vs 2 legendary kısmında 42344323443 kere denediler bi kere adam gibi footage çıktı onu koydu millet huuuuu 2 lecındary kesio kral en ii rogue hede löy moduna girdi..
uzun lafın kısası movie ile skill kıstas edilmez yahu :)
Sosyal ağlarda paylaş

bizim türklerde bir huy var; "özenti" ...

malın biri sene bilmem kaç olmuş hala şunu yapiyorsunuz demiş zamanında , şimdi ota boka çimene sene bilmem kaç hala şöyle hala böyle laf eden tipler türedi.

bu laflarla birde karizma yaptığını düşünüyorlar ya vay halimize, aklınca verdim ayarı modunda ...
Sosyal ağlarda paylaş

Lastguard said:

malın biri sene bilmem kaç olmuş hala şunu yapiyorsunuz demiş zamanında , şimdi ota boka çimene sene bilmem kaç hala şöyle hala böyle laf eden tipler türedi.

bu laflarla birde karizma yaptığını düşünüyorlar ya vay halimize, aklınca verdim ayarı modunda ...
Sosyal ağlarda paylaş

Lastguard said:

Kime karizma yapıcam allahını seversen? Azıcık genişletin pvp bilginizi diye konusuyorum. "Harr harr ben ayar almam ayar veririm höytörö" yapacaksanız hiç nefesimi harcamayayım boşuna.

Çok daha iyi oyuncular var artık, bakın diyorum. Bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

Lastguard said:

Kime karizma yapıcam allahını seversen? Azıcık genişletin pvp bilginizi diye konusuyorum. "Harr harr ben ayar almam ayar veririm höytörö" yapacaksanız hiç nefesimi harcamayayım boşuna.

Çok daha iyi oyuncular var artık, bakın diyorum. Bu.

sana özel değildi o mesaj bir çok topicte görüyorm artık, sene bilmem kac hala wow oynuyosnz , sene bilmem kac hala ordamisiniz, sene bilmem kac soyle boyle..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
WoW added Battlegrounds and later Arenas after it had already shipped. That's a little bit about what Rob is talking about -- the difficulty we have had retrofitting WoW's PvP. I don't want to put words in his mouth, but I don't think he is saying Arenas were a mistake. It's the way we introduced Arenas that has continued to cause ourselves a lot of work and occasionally caused frustration for players. We like the Arena gameplay though or we would have cut it or overhauled it long ago. We do think we have shifted the PvP attention a little too much towards Arenas and away from BGs, and yes we understand that loot rewards are a big part of the reason why. We aim to fix this with Cataclysm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...