Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Giyim'de tercih ettiğiniz markalar

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşım lüks değil mi? Parası olan verebilir yani :D

Şu var ki gerçekten malzeme falan çok kaliteli. Sadece isim demek hakaret olur. Ben daha Tommy-Timberland-Lacoste üçlüsü gibi kaliteli kıyafet yapan yerler görmedim. Ayakkabılarda da çok süferler kendileri. Pahalı evet, abartı pahalı evet ama ucuz rakiplerine göre çok daha kaliteli ve şık kıyafetler üretiyorlar haklarını yedirtmem :D
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Arkadaşım lüks değil mi? Parası olan verebilir yani :D

Şu var ki gerçekten malzeme falan çok kaliteli. Sadece isim demek hakaret olur. Ben daha Tommy-Timberland-Lacoste üçlüsü gibi kaliteli kıyafet yapan yerler görmedim. Ayakkabılarda da çok süferler kendileri. Pahalı evet, abartı pahalı evet ama ucuz rakiplerine göre çok daha kaliteli ve şık kıyafetler üretiyorlar haklarını yedirtmem :D

şunu diyosun ya senin mantık pahalıysa kalitelidir mantığı.

ayrıca bi kazağa 300-400 tl veren gerizekalıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

neden pahalı?
çünkü bu tarz firmaların kalite anlayışı okadar yüksekki bizim bile göremediğimiz yerlerde veya içindeki etiketinde olsun en ufak bir iplik atması (özür deil) kalite kontrolde ortaya çıkarsa bu mal onlar için bitmiştir.peki adam bu malı dokudu boyadı desen işledi vs.. bi ton para harcadı.bunun parasını nerden çıkartıcak tabiki satışa sunulan mallardan çıkartıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bana diyosan ben dizelden kot almam.
ayrıca babam sabancı bile olsa bi kazağa 1.5 milyarı bırak 100tl bile vermem.
çılgın mısınız siz ya? asgari ücret 600küsür.bir aile geçiniyo.

siz bi maaş almaya başlayın babanızdan ayrılın o zaman görücem ben sizi.

edit:brütüde geç yani net 520 mi ne.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...