Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gömücü müsünüz?

White Wolf

Öne çıkan mesajlar

Pot.ları Lesser olanınından Major olanına doğru kullanma sırası var bide,
5tl ye sigara alacak adamın cebindeki tüm 5tl leri checking yapıp en eski olduğunu düşündüğünü satana vermesi gibi. tabi paraların büyüklüklerine göre dıştan içi doğru sıralanması ve çıkarırken vücudun arkaya doğru 60 derece dönüp baş parmağa dil atıp sayma hareketleride iyidir,de bunun gömücülükle ne alakası var bilmiyorum sdf. öle işte...
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi ilacı falan. hala diablo 1 savelerim duruyo benim, townda farnham the drunk'ın yanında dizili kitaplar, unique armorlar, para yığınları falan.

fallout new vegas'ta boone'u aldığımız kasabadaki otel odasında ne ararsan var. tüm unique silahlar falan kasada duruyo, mermi, ot bok ne varsa saklıyorum. 40 tane falan wonderglue vardı mesela en son.

böyle takılıyoruz, akıl makıl kalmadı resmen

Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

bende de alt sınır muhabbeti var. Örneğin med-pack 20'den aşşağıysa ölsem bile bazen basmıyorum, 30-40 üstündeyse ota boka kullanıyorum gibi.. bir de fallout'da çıkan tüm item'ları tek tek loot layıp parası olan satıcı arama işi vardı, işkence asfasd
aynısı morrowinddede vardı sdf
Sosyal ağlarda paylaş

inventory de çok güçlü özellikli aynı 2 itemi yer veya para yüzünden satmak zorunda kaldığında uf puf yapan bir adamım.

diabloda savaşın ortasında bile olsam, inv doluysa ve yerdekileri alamıyosam portal açıp satar geri dönerdim, 1 gold verecek olsa bile :D
Sosyal ağlarda paylaş

gömücüyümdür
dragon age'de ne item almıştım ne bişey, gerçi normal zorlukta mı ne oynamıştım gerek olmamıştı

wow'da da her şeyi saklarım mesela, açıp baksam şimdi vanilla zamanından itemlar duruyodur kesin

bi de geçen gün level 84 karakterimin çantasındaki level 20 potionları ayıkladım mesela fdsf
Sosyal ağlarda paylaş

stalkerda cantada yerim kalmadigi zaman, sonra harcarim diyip bendeki iyi mermileri yere atip, dandik mermileri harcayip sonra iyileri yine aliyordum.
canta bir sure sonra oyle bir kivama geldi ki herseyi cikarsam yine de o mermeilerin agirligi yuzunden yuruyemiyordum, gozlerim dola dola kullanmak zorunda kaldim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim diablo 2 de yaptığımız glitchi kac kisi yapmıştır acaba çok merak ettim suan. Save dosyalarını al. Cafeye git. Cafe halkı sana lazım olcak item bulmuşsa çök. Saveini al eve git arkadas orjinal seveini diskette tutsun. Herkes mutlu. Bu yolla yüzlerce full reju basmisligimiz da var afsfafa
Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

Bizim diablo 2 de yaptığımız glitchi kac kisi yapmıştır acaba çok merak ettim suan. Save dosyalarını al. Cafeye git. Cafe halkı sana lazım olcak item bulmuşsa çök. Saveini al eve git arkadas orjinal seveini diskette tutsun. Herkes mutlu. Bu yolla yüzlerce full reju basmisligimiz da var afsfafa

pes doğrusu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...