Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

shadow pri yardım

hozceri

Öne çıkan mesajlar

@Ad3m, black magic genelde ilk castte ya da ikinci de procluyor, o yüzden black magic aktif başlıyorum ben çoğu fighta mesela. Rotasyonu baya çorba yapıyor ama mesela vt'nin dpnin ortalarındayken falan proclarsa yenilemiyorum, onlar bittiğinde black magic halen aktif oluyor zaten. Ama 63 spyle denemedim tabii; disc pvp'de baya ilginç oldu bir de black magic reflective shieldden falan procluyor :P Shadow pvp yaparken 63spden çok daha iyi, discte de tercih meselesi olabilir bence şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

rotasyon eskisi gibi sabit degil ya baya bi kombinasyon cikiyor ama baslangic olarak
potion of wild magic + shadowfiend + swd + vt + db 'mb + mf(2/3clip)+swp devam ediyorum
wild magic combat baslamadan kullanin iste cooldown timer geriye sayınca heroismde potion of speede geciyorum sfde hazir oluyor.
eye of broodmother varsa su ustteki hem 5stack sp hemde shadow vul stackliyor,muradin spyglass varsa beklme max sp icin baslangicta at swp max stack gelince refresh edersin

potion isini tam ters yapsan daha mantıklı olmaz mı ? ttnet saolsun 100-200 ms den dusuk olmuyor + brain lag var o yuzden haste i abartmamak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:

tier 10 lardan neleri almak neyi set harici bırakmak mantıklı sizce
bide en mantıklı haste kac yapmak lazım
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&n=Pinar char bu

ben shoulder ve gloves aldim sonra chest ve helm almayi dusunuyorum legste gereksiz geldi hit var onun disinda haste 800+ civari fena olmuyor

AMO said:

Fin said:

rotasyon eskisi gibi sabit degil ya baya bi kombinasyon cikiyor ama baslangic olarak
potion of wild magic + shadowfiend + swd + vt + db 'mb + mf(2/3clip)+swp devam ediyorum
wild magic combat baslamadan kullanin iste cooldown timer geriye sayınca heroismde potion of speede geciyorum sfde hazir oluyor.
eye of broodmother varsa su ustteki hem 5stack sp hemde shadow vul stackliyor,muradin spyglass varsa beklme max sp icin baslangicta at swp max stack gelince refresh edersin

potion isini tam ters yapsan daha mantıklı olmaz mı ? ttnet saolsun 100-200 ms den dusuk olmuyor + brain lag var o yuzden haste i abartmamak lazım

olmaz onemli olan swp'e max sp saglamak heroism gelincede max haste.dotimer&class timer yerine omniccten takip ediyorum ben dotları 1.2saniye kala vt cast etmeye basliyorum cokta problem olmadi 100-200 ms arasi bisiyle oynuyorum ben de
Sosyal ağlarda paylaş

xD

Bugün 211 yapabildim hiti, 80lediğimden beri (geçen hafta bugün) ne yaptıysam bir trinket bulamadım, en son hostan düşen mavi trinkete razı oldum düşünce onu da needleyemedim roll sistemi yüzünden disenchant ettiler asdaf; 2x111 desek en kötü 222 sp az oynuyorum oyunu resmen, 2 savedir toc10dan her hafta hmsinden bile düşen volatile bile düşmüyor hatta...

Engineering glove enchant bascam birazdan, dkde 1 20snliğine 340 haste mükemmel <3
Sosyal ağlarda paylaş

Gearı biraz biraz topladım da, sorum şu şimdi ben feet olarak haste veren relentless botu kullanıyordum, dün icc10da saurfangden feet düştü, onu taktığım zaman 100crit 30 int 9sp 12 spirit bufflanacak karşılığında 45 haste düşecek (şu an 700 haste'ım var) acaba bu tip bufflar için değer mi haste düşürmeye?

Bir de 2x t9 var şu an üzerimde set bonus için almıştım, baya da iş yapıyor ama şimdi t10 alacağım merlin, onyx helm ve 245 pant var diğer slotlarda da yani ilk olarak 232lik 2 set itemini değiştirmek mantıklı geliyor. Cycle falan hiç problem olmuyor açıkçası ama set bonusu bozunca dps düşer mi cycle değişikliğinden dolayı kestiremiyorum da, seti bozayım mı yoksa 95 badge'a kadar bekleyip head mi alayım?
Sosyal ağlarda paylaş

Festergut 10m'de 2. ya da 3. olmuştum sanırım geçen akşam, sporeları geriye taşıyan dk altımdaydı, 1. rogue 2. lock ya da bendim yanlış hatırlamıyorsam. Elem shaman hatta shaman olmamasına rağmen setupta 5k civarı dps yaptım ki gearım 232-245 arası. 650 haste 2.7k flask + buffed sp 21 crit falan var. Üstelik fight pek de sabit değil sporelara falan koşmak gerektiğinden tabii arada millete shield de atıyordum holy priestimizin gcdsi ona yetmediğinden heallerken :P

5mlerin kısa fightlarında self bufflarımla beraber 6k dps görebiliyorum (troll racial falan var tabii, 2x dotluyorum falan racialin içinde 3.ye kalmadan fightlar bitiyor xD )

25m yapmadığım için hiç orası hakkında bir fikrim yok ama herhalde iyi bir setupla marrowgarda 6-7k görebilirim bu halimle bile.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...