Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

shadow pri yardım

hozceri

Öne çıkan mesajlar

Valla splere üzülüyorum pve bakımından. Gerçi anub 25m hc de 2-3 sp alıp tek lock sokulması da ayrı destansı. Adamlar bildigin üzüyor aoe de ama gerisi yok gibi diğer classlara hadi pure classları geçtim hybridlere göre diyeyim.

Ayrıca o muradin trinketinin 25m ve 25m hc versiyonunun aynı olacagından süpheliyim. Bana o türde bir trinket koymaz gibi geliyorlar. Zira ulduar 10 da var ama 25 de yoktu misal. Ha koyarlarsa güzel olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Onları bırak bizim classa acı sen abi, adamlar anubdu multi targetdı o tarz encounterlarda şimdiden kotarıyorlar zaten, 3.3le iyice coşturcaklar, biz yine böyle yine 8-9klı arcane magelerin yanında wannabe casterlar olarak dolaşcaz, soulwell diye birşey olmasa spellbookta o bir warlock da alınmaz anuba hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok artık ağlıyan bir warlock mu görüyorum. İnsan ya harbiden insaf, 3 yıldır liderliği parselleyince bir class, 15-16 dps içinde 6-7. olmayı hasmedemiyor demek ki. Hem de bu durumu sadece 5 bossluk bir ara contentte yaşamasına rağmen.

3.3'de aff locklar gene yardıracak haste ile çoşan dotlarla.
Sosyal ağlarda paylaş

Swp haste olayı kalktı (fixleyemedi salaklar ayrıca bu bug releaseden beri var.)

O major slota konulacak swp glyph nedir allah aşkına? %1 base mana per 3 sec (38 mana)

Ayrıca madem korkuyorsunuz refresh haste stack mevzusundan warlocklarınki neden halen aynen duruyor? (ve bizde swp nin tetiklediği instant shadow bolt yada %20 haste falanda yok)

Halen gc tagı göremedik onlarca postta sandığınız kadar basit bir fix değil ve gelecek pakette düzelticez falan diye bi mesaj atarsa ayrıca bu haste mevzusu tamamen kaldırılırsa hiç şaşırmiyacam.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

dot haste yerine base dmgleri artsin <:

Geçici çözüm bi işe yaramaz spnin sorunu gear scale haste hiç efektif bir stat değil millet bl gelince atıyorum yardırmaya başlarken senin dpsini onlara kıyasla çok az boostluyor.Bir dmg boost yapılacaksa mf, mb, swd coefficient değerlerini değiştirsinler.

ayrıca go2hell eski efekti derken kastın nedir anlayamadım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Fin said:

dot haste yerine base dmgleri artsin <:

Geçici çözüm bi işe yaramaz spnin sorunu gear scale haste hiç efektif bir stat değil millet bl gelince atıyorum yardırmaya başlarken senin dpsini onlara kıyasla çok az boostluyor.Bir dmg boost yapılacaksa mf, mb, swd coefficient değerlerini değiştirsinler.

ayrıca go2hell eski efekti derken kastın nedir anlayamadım ben.

gear scale cozulecek gibi durmuyor hatta bi ara class scale yuzunden nerf geldi 5% xD
locklar shadow vul varken cok dps yapiyor diye hem isb hemde sv nerf yemisti o duzelmedi hala =P
shadowformdayken bi 10% daha eklense sorun kalmaz ztn oyunun dengeleri alt ust olmaz pvpde de cok iyi bi durumda degil gayet balanced olur ((:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...