Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

shadow pri yardım

hozceri

Öne çıkan mesajlar

Evet dediğim o.Sorun değil dediğim 2 seçenekten birini bulsanda yeterli.

Ayrıca acil back değiştir.Kafalık ony25 den auroa ile değiştir.Legini 4 set bonus için t9 leg al.Birde alabiliyorsan 10 heroic twinsden staff al (horde versionu illumination da allyı bilmiyorum)

ps : al al diyorumda şanslıysan tabi :P
prioları bu itemlara sakla...
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

Evet dediğim o.Sorun değil dediğim 2 seçenekten birini bulsanda yeterli.

Ayrıca acil back değiştir.Kafalık ony25 den auroa ile değiştir.Legini 4 set bonus için t9 leg al.Birde alabiliyorsan 10 heroic twinsden staff al (horde versionu illumination da allyı bilmiyorum)

ps : al al diyorumda şanslıysan tabi :P
prioları bu itemlara sakla...

backi yeni aldım gazla oldu biraz ama o kadar dkp gitti beastteki back daha cok lazım legi voa25 den bekliyorum badgele almıcam onu onx den kafalıgı alırsam hit capden dusucek gibi idi o yuzden 25 beastten dusen dagger işimi görmez mi
Sosyal ağlarda paylaş

votalite power simdilik cok kotu max haste aldiktan 1-2 saniye sonra expire oluyor lawl xD
onun disinda solace te kotu ztn 150 spell dmg icin onu alacagina pvp trinketi var onu al haste dusuk baya bide cok fazla mp5 item var silah ve wand tirt mumkunse toc10 heroic gir heroic blade of silver discipline/englifhtment flm replace olabilir
bide 4 piece bonus cok saglam degil kafaligi onyx25 leg ve chestide toc255(hc) ilk bi iki bosstan dusenlerle replace edebilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

Valla 3.3 için o trinketin heroic versionunu alcam swp haste stack bugı fixlenmezse + t10 4set bonusla amazing dps yapıcaz :p

Bi şekil uld25 yapıp scale of fates farmlamak lazım yannız haste veren tüm trinketleri topladım o bug fixlenirse fena patlicak içimde bunlar :(
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

votalite power simdilik cok kotu max haste aldiktan 1-2 saniye sonra expire oluyor lawl xD
onun disinda solace te kotu ztn 150 spell dmg icin onu alacagina pvp trinketi var onu al haste dusuk baya bide cok fazla mp5 item var silah ve wand tirt mumkunse toc10 heroic gir heroic blade of silver discipline/englifhtment flm replace olabilir
bide 4 piece bonus cok saglam degil kafaligi onyx25 leg ve chestide toc255(hc) ilk bi iki bosstan dusenlerle replace edebilirsin

toc 25 hc den item dusme ihtimali su anda az daha bi sey kesemedik.
oyuna aksamdan aksama girebiliyorum zaten silah ve wandın tırt oldugunun bende farkındayım hic biri olmadı arenada 1800 e kasıp daggerı alıcagım zaten leg ve chest degişmez buyuk ihtimal spritli itemlar 3,3 de faydalı olmucak mı bize bide ?
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri degismiyor heralde spirit 20% spell dmg olarak geliyor talent verince sadece 1k spirit 200sp aliyorsun locklar 400-600 arasi aliyor xD oyunun spiritle en alakasiz classlari su an spiritten daha cok buff aliyor.
demek istedigim 5% mf crit cok onemli bi dps artisi saglamaz onun yerine anub25 kesen her guild hemen hemen togc25 te 12 boss kesmistir diye dusundum yani onu yerine chest ve leg alabilirsin demistim olmazsa togc10danda alabilirsin <:
ztn shadow seti inanilmaz derecede sacma hit overcap oluyor tek basina
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:

olmazdı o senin bis itemin ;)
ayrıca 2 saat içinde trade edebiliyorsun trade edebilirdinde daggerı heh.
Misal ben 23423 tryda hala illumination düşüremedim sen ilk runda düşürüp almamışsın hll :P

1 aya yeni ins gelince bi anlamı kalmıcak item önemli olan dostluk :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...