Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Küçük Göğüslü Kadınlarla Sevişilir mi?

sg-1

Öne çıkan mesajlar

kadın kadındır yahu, memeyle sevişilmez ama kadınla sevişilir. memesi ufaksa, biraz daha büyük olsa daha iyi olurdu gibi hissettirirsin aradaki farkı ekstralarla geri alırsın.

bunlar ileri teknikler tabii, ne söyleyeceğinizden ya da nasıl davranacağınızdan emin değilseniz yapmayın.

nuri abim ama tam bir hayal kırıklığı oldu. gerçekleri bilmediğinden değil, korumak zorunda olduğunu düşündüğü karizmasını yanlış yerlerde aradığından. bu yaştan sonra gençlerin eğitimine adaması lazım kendini.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Foto paylaşım ortamı olarak değil de mesela ideal meme tipi konusunda görsel iletişim açısından şeyetsek olmazmı? Denise Milani, Simona Halep filan gibisinden birkaç örnek konuyu pekiştirmemiz konusunda faydalı olabilir bence.

Simona Halep maalesef göğüslerini küçülttü benim de ona duyduğum saygı sevgi bitti maalesef :(

we'll never forget
we'll never forgive
Sosyal ağlarda paylaş

fastreloader said:

synorin said:

Farinal said:

arkadaşlar bu başlığı okuyacak kadınların alınabilineceğini ve kırılabileceğini hiç düşünmediniz mi???

ne alaka abi abaza erkeklerle sevişilmez deseler alınır mısın sen?
oha sen alınmaz mısın

alınmam abi nefes alsın yeter diyen kadınlar da vardır elbet
Sosyal ağlarda paylaş

synorin said:

fastreloader said:

synorin said:

Farinal said:

arkadaşlar bu başlığı okuyacak kadınların alınabilineceğini ve kırılabileceğini hiç düşünmediniz mi???

ne alaka abi abaza erkeklerle sevişilmez deseler alınır mısın sen?
oha sen alınmaz mısın

alınmam abi nefes alsın yeter diyen kadınlar da vardır elbet
lan ben ordaki abaza kelimesini görmedim yalnız bunu yazarken, bir puştluk var diyodum. varmış.
neyse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...