Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New Windowed mode (L2.ini) file for C1

Guru

Öne çıkan mesajlar

süperzoom ve mob lvl gosterme hedesiylede uğraşıyorum, şimdilik superzoom u yaptım diğerinle uğraşıyorum onuda yapıp sorunsuz compile edince buraya koyucam.[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
?
Sosyal ağlarda paylaş

ben agro mobu super zoomu yaptım da.
d onları bir yerlere upload edecek adam lazım .
göndereryim sana Guru koy bir taraflara ceksin millet.[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

http://album.paticik.com/index.php?op=3&id=1443

aha surdaki gibi görünüyor resimler bolumune koydum affedin artık .
level ler agro mod ları yaratıgın ustunde yeni yaratıkların bazıları var bazıları yok .bir cok siteyi aramama rağmen herhangi bir bilgi bulamadım .buldukca guncellerim artık
[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.

[Bu mesaj Kraaz tarafından 04 Temmuz 2004 17:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Lineage II/System klasörünün içine koyacaksın.

PS: eskilerini yedeklemeyi unutma bir aksilik çıkarsa geri yüklersin.[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
?
Sosyal ağlarda paylaş

1-ilk olarak Lineage II/System klasörünün içindeki l2.ini dosyasnı yedekle
2- l2.ini dosyasını klasorden sil
3- indirdigin *.ini dosyasının ismini l2.ini olarak degistir
4- sonrada bu dosyayı Lineage II/System klasörünün içine kopyala
5- oyunu açtıktan sonra grafik modunu 800*600 getir.
Hepsi bu kadar hayırlı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...