Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Parayla Pet Satisi Basladi

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

ocak ayına kadar kazanılan pandaren satış gelirinin yarısı Make-a-Wish Foundation a bağışlanacakmış.

bu oyun dışı diğer hizmetleri alanların yüzdesi ne acep aylık hmm, 50-60k kişiyi geçmez herhalde isimdi, factiondu, server değiştirendi vs. ofisteki ıvır zıvır hizmetlerin parası çıkıyordur ama kesin.

adamlar 3k çalışanla bizim işbankasından daha çok para kazanıyorlar aylık ehe

edik: baktımda şimdik lich kötü olmuş lan, bedava olsa almam öle çirkin pet lol.
Sosyal ağlarda paylaş

''we’ll donate 50 percent of the $10 purchasing price to the Make-a-Wish Foundation in an effort to brew up a little hope, strength, and joy in a child’s life.''

Burayı neden es geçiyorsunuz ve blizzard paranın hepsini alıyormuş gibi bir imaj yaratıyorsunuz ?

Paranın yarısı böylesine güzel birşey için harcanacak, ben pandaren monk aldım çokda memnunum böyle birşey yaptıkları için.
Sosyal ağlarda paylaş

blizzin zate şirket içi bi donation şeyi var orayada yardım ediyor sürekli,üsttekiyle aynı yardım kuruluşu da olabilir unuttum şimdi isim falan.

kazansınlar zate yoksa kim beslicek bunca adamı :D:

viktor, o geçen dediğimiz item designer job kayboldu ertesi gün, aldılar birini herhal :p

Sosyal ağlarda paylaş

Nessarien said:

''we’ll donate 50 percent of the $10 purchasing price to the Make-a-Wish Foundation in an effort to brew up a little hope, strength, and joy in a child’s life.''

Burayı neden es geçiyorsunuz ve blizzard paranın hepsini alıyormuş gibi bir imaj yaratıyorsunuz ?

Paranın yarısı böylesine güzel birşey için harcanacak, ben pandaren monk aldım çokda memnunum böyle birşey yaptıkları için.

panderanı nerden alabiliyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

İşte bu yüzden sevmiyorum bu oyunu herşeyi para dünyaları kazandı hala en ufak bişeydne para kazanıyolar.Kötü olan tarafı o 10dolarlık şeyi yapmazsan oyunda geri kalıyosun.Yaparsan da yeni 10dolarlık bişey çıkarıyolar yine yapmak zorundasın.

petle geri kalanı da ilk kez gördüm. bu oyunda parayla neyi alabiliyorsun da öne geçiyorsun bi desene?
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

İşte bu yüzden sevmiyorum bu oyunu herşeyi para dünyaları kazandı hala en ufak bişeydne para kazanıyolar.Kötü olan tarafı o 10dolarlık şeyi yapmazsan oyunda geri kalıyosun.Yaparsan da yeni 10dolarlık bişey çıkarıyolar yine yapmak zorundasın.

nasıl geri kaliosun abi

hiç bi zaman blizzard oyununu etkileyecek şeyi parayla satmıyor. Gidip bilmemen enchantini parayla satmio ki, alma petin olmayı versin tamamen kozmetik bu şeyler. Aa şirin diip geçiorum ben hiç de üzerinde durmuorum alma ihtiyacı da duymuorum, çok isteyen parası olan versin 10 dolar alsın. Bu mantık yani, bence bi sorun yok.
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:

FreEmoon said:

hozceri said:

panderanı nerden alabiliyoruz

http://eu.blizzard.com/store/details.xml?id=221003558

Tek başına 4k dps yapıyormuş diyorlar.

aldım ben sekline hareketlerine hastayım zaten sp olarak dps yok. Salıcam panderanı o dps yapsın.

bana da alsana oyunda sana gold la ödiim =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...