Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pati buluşma(Yoğun istek üzerine) :p

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

biliyosunıuz dün kçük bir buluşmayaptık,ama nooldu,kimi üşendi,kiminin işi vardı(gitar kursu ne be) kimi ankarada,kimi çalısıo,kimi sattı(prawler :) )

ama yinede hayvani derecede eğlendik,kaynaştık,telefonlar alındı biralar yuvarlandı fotolar çekildi,caylar dokuldu,şindik biz bi buluşma daha yapmayı planlıyoruz,istiyoruz AMAAAA bu sefer daha kalabalık daha tadından yenmez bir buluşma yapmayı istiyoruz,çoğu kişi yapın gelecem dyo zaten,mşimdi bi buluşma için bi karakrar alınsın herkese uygun bir tarihde olsun,yer taksim olsun,en erken 10-11'inde olsun,önerileri bekliyorum

bu arda bonepartın dediği gibi dünkü buluşma patigeçliğine yönelik oldu hafif,bu sefer öle ayrımcılık yok herkes gelsni.

saygılar,sevgiler,Dogmeat[signature][hline]HitPoints-50
Skill-Unarmed
Location-Junktown
Weapons-n/a
Sosyal ağlarda paylaş

cumartesi olursa varim..haftaici staj var cunku..[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

11inde yani pazar olmasin cunku blackmore's night konseri var[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

17-18 olsun para lazım 0'ı tükettim ya artık para falan isteyemem kafamı kırarlar:)17-18 hem şimi 10-11 yaparsak gelemiyecem çok erken olcak önce şunun üzerinde biraz zaman geçsin dimiee?[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tunca, 07 Temmuz 2004 13:35 tarihinde demiş ki:
17-18 olursa ben gelemem.
siz gelin para sorun degil ben size bisiler ısmarlarım =p

Hayatının hatasını yaptın dostum. Biz burada yabancıları sevmeyiz. Senin annen bi melekti.[signature][hline]Kido Süt ve Lahmacunları
Damak zevkinize göre...
MMMMm Nefissss.
Sosyal ağlarda paylaş

uplamak lazım hayvan gibin aşşağılara kaymış,aslında benim gönlümde 17-18 in yanında nasıl olsa daha yeni buluştuk ama toplulukla haerket etcez,ayrıca madem buluşmak çok istiosunzz parasız arkadaşlara güzellilk yapacaz(dimi tunca?)
sahsen vbenim param var(allah kahretsin,cok zenginim yaa)
ama parasızlarda var,hadi meillet toplanın buluşma yapcazzzz[signature][hline]HitPoints-50
Skill-Unarmed
Location-Junktown
Weapons-n/a
Sosyal ağlarda paylaş

şu buluşmayı yapacaksanız hemen yapın. cuma istanbula geliyorum. 1 hafta kalıcam. Kaçırmak istemem :)[signature][hline]Warning! A nuke has been launched!
DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...