Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zengin yemeği

Buyse

Öne çıkan mesajlar

razzRaziel said:

abi zengin rpsi yapmayın, hakkatten bi yemek için sıfır araba parasını verecekler bu forumda varsa şöle sol tarafa ayırıyorum elimle. diğer sağ tarafta kalanlar için: fakirsiniz.

Yemeğe o kadar para vermişliğim vardır, zenginlikle de pek alakası olduğunu sanmıyorum, parasına kıyan her insan çok darda olmadığı sürece üstün kalite bir yemeğe bu kadar para verebilir hayatının bir evresinde. Ama şaraba o kadar para içimi deşsen vermem.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

razzRaziel said:

abi zengin rpsi yapmayın, hakkatten bi yemek için sıfır araba parasını verecekler bu forumda varsa şöle sol tarafa ayırıyorum elimle. diğer sağ tarafta kalanlar için: fakirsiniz.

Yemeğe o kadar para vermişliğim vardır, zenginlikle de pek alakası olduğunu sanmıyorum, parasına kıyan her insan çok darda olmadığı sürece üstün kalite bir yemeğe bu kadar para verebilir hayatının bir evresinde. Ama şaraba o kadar para içimi deşsen vermem.

yemeğeye 47000 dolar verirsin yani? ama zenginlikle alakası yok diyosun. ben ailemdeki falan tüm paraları toplasam o yemekten maksimum 10 kere yiyebilirim.

ben 20 ytl verince bi daha gelmemek konusunda planlar yapmaya başlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...