Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might&Magic 6

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Çok eski oyun biliyorum ama topiclerden birinde M&M6 lafı geçtiği için bir anda sürüyle insan yeniden oynamaya başladı hehe : )

İleride aranınca kolay bulunsun diye buradan devam etsek daha iyi olur sanki. Sam de öyle önermişti zaten.

Oyunu edinmek isteyenler google'dan M&M6 rapid diye aratınca bayağı bir link çıkıyor. Benim indirdiğim versiyonda müzik yoktu, müzikleri de ayrıca indirip arkaplanda çalmanızı tavsiye ediyorum, efsane müzikleri vardı.

Herkese Paradise Valley'de artifact düşürmede bol şans diliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=Fm33MMa9d_A&feature=related

Çok iyi oldu bu mm6 gazı ya. Eskiden hergün telefonda 1 saat birbirimize mm6 da ne yaptığımızı anlatırdık arkadaşla, şimdi aynısını msn den forumdan yapıyoruz. Sanki orta 2 ye geri döndüm :3
Sosyal ağlarda paylaş

Sylian said:

İlk 6 oyunu 9 dolara buradan alabiliyorsunuz:

http://www.gog.com/en/gamecard/might_and_magic_6_limited_edition

dl size a bakarsak müzik cd si yok galiba.

valla adamalr zamanında çok güzel müzik kasmış. siz şimdi netten indirdiyseniz sizde yoktur o müzikler di mi? (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

doğru tabi, zamanında sağlam versiyonlarını veya journal entrylerini bulamadığım için bitiremediğim curse of the azure bonds, secret of the silver blades falan gibi muhteşem oyunları sonradan herşeyini bulduğum halde arayüz sıkıntısı yüzünden oynayamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

cikardim tozlu arsivden mm6 yida zamaninda nasil oynamisim hayret ettim

kontroller berbatmis ahahah, WASD den arrow a donmek mousela kamerayi asagi yukari oynatamayip page up del kullanmak zorunda kalmak filan

su oyunun yeni nesil grafiklisi yapilsa varya offfffffff

gerci o zamanda ben m&m oyniyordum dedigimde elitistler " m&m = hack and slash shit, gercek RPG daggerfall dir might and magicmi oynanir dingil" diye dalga gecerdi

o gunden bugune hicbirsey degismemis RPG communityde
Sosyal ağlarda paylaş

Yaratık AI'ları çok kötü. Duvarda takılmalar, bir oda dolusu yaratığın kapıda takıldığı için teker teker gelmesi vs vs. Gerçi öyle olmasa bu oyun bitmez. Gerçekten zor çünkü.

Bir de missile'lardan kaçmak, loslamak falan bomba ya. Paradise Valley'de Fly yapıp uçarken up down yaparak breath dodgelayıp starburstle artifact farmlardık hehe.

Bir de wow oynarken en dalga geçtiğimiz şey olan backpedalingin bu oyunda en etkili taktiklerden biri olması çok bomba ya : ).
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

cikardim tozlu arsivden mm6 yida zamaninda nasil oynamisim hayret ettim

kontroller berbatmis ahahah, WASD den arrow a donmek mousela kamerayi asagi yukari oynatamayip page up del kullanmak zorunda kalmak filan

su oyunun yeni nesil grafiklisi yapilsa varya offfffffff

gerci o zamanda ben m&m oyniyordum dedigimde elitistler " m&m = hack and slash shit, gercek RPG daggerfall dir might and magicmi oynanir dingil" diye dalga gecerdi

o gunden bugune hicbirsey degismemis RPG communityde

sende gittikçe simpsons daki dedeye döndün ha. gittikçe garipleşiyor anlattığın anılar :P

edit: imla
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şu dükkandi npcleri öldürmek, cesetlerine işiyip tükürme opsiyonu olması lazım oyunda ya.

Adam 1000 value'lu şeyi 2000'e satıyor. 1000 value'lu şeyi 300'e alıyor. Sonra COME BACK LATER diyor.

Allah belanızı versin ya, dünyayı kurtarıcaz açlıktan ağzımız kokuyor, iki de siz yardım edin, şu spellbook da dükkandan diyin be.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...