Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deney 7 Sonuçları

deney7ci

Öne çıkan mesajlar

"Paticik forumları bana göre kendi aralarında birini bir kız için satabiliyor"

Olum bu kim lan, Ouz Uslu'yu ilk defa duyuyorum ama sanki çok "elit" birisiymiş gibi oy vermediğimiz diye trip çekmiş.
wastiee felan mı sanmış kendini anlamadım ki.
Sosyal ağlarda paylaş

banada gelmiş mail bugün ama ne kazandığım yazmıyor. hepsi bu. şaka sanırım.

said:
Merhaba,
Tebrikler, Deney7 yarışmacılarına yardımcı olan destekçiler arasından ödül kazananlardan biri de sizsiniz!

Ödülünüzün size sağlıklı bir şekilde ulaşması için aşağıdaki bilgileri eksiksiz şekilde doldurmanızı rica ediyoruz.

Ad Soyad:

Telefon:

Adres:

İyi günler dileriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Hergonan said:

OUZ said:

Paticik Forumcukları ?
Eski bir paticik üyesi olarak, ordaki elit seviyedeki kişilerin geyik yapma yeteneklerini yüksek insanlar olduğu bilincindeydim eskiden. Fakat sanıyorum paticik ile ilgilenemediğim 1 yıl boyunca neler olmuşsa, bir çok çöp adam doldurmuş yada olanlar ters evrime mağruz kalmış :S Paticik forumları bana göre kendi aralarında birini bir kız için satabiliyor ve sadece ve sadece karşısında ki rakip diye bukadar seviye düşürebiliyorsa paticik forumlarından uzak durulması gerektiği gerçeği ile yaşamak zorundayız diyorum. Çünkü yüksek muhakeme yeteniğini maalesef kaybetmişler. ( Genellemede bulunmadan belirli kişilere yöneliktir.) Fakat o belirli şahıslar hariç genede Paticik Forumları tavsiye edebileceğim forumlar arasındadır. ( Lanet olsun bu kadar da sevdiğim bir forum kendileri )

su gun popeye su yarismaya katilsa
yada ne biliyim mesela zegna
karsisinada guzel bi hatun ciksa
dusunmeden kariya veririm oyumu

cunku eminimki onnarda ben katilsam dogru karari veriri kiza verirlerdi oyu
zegna 20000 lira kaznamasada olur cunku bence

p.s: orcun katilsa orcuna veririm ama oy
Sosyal ağlarda paylaş

Mayhem said:

moriq facebook accountundan mı mailine ulaşmışlar yoksa siteye ayrıcamı üye olmuştun merak ettim

ayrıca üye olmuştum. facebook la bağlantı kuramamıştı.

zaten pek oyunlarada katılmadım. hatırladığım bi digiturk hd garantinin webslice bişey daha vardı da hatırlamıyorum (:

acaba katılan herkese teselli olsun diye bardak altlığı falanmı yolluyolar ?
Sosyal ağlarda paylaş

ben en büyük hayal kırıklığımı küçükken yaşadım, o aralar "fanta" çekilişle gameboy veriyordu(classic takoz olanlardan), gittim hiç üşenmeden kapakları mektupla postalamıştım, "kesin bana çıkacak" diye sevinirkene elimde patladı :( daha sonra hiçbir çekilişe katılmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...