Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

24 - (Series 2)

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

saat başı bir mallık yapıp başı derde giren biri lazım demek istedin sanırım:)

onun dışında gerçekten de bir dizi nasıl uzatılır çabalarını görüyoruz dizide

böyle çok önemli bir şey olacak o kadar sabrettiğimize değecek diye bekliyorum ama henüz öyle bir şey olmadı

sabretmek de denemez her ne kadar kasış bir şekidle sürse de dizi yi seyretmekten hala büyük keyif alıyorum ben

bu arada kimse yazmamış ben atlayayım exclusive bir haber olarak
24 altın küre ödüllerinde en iyi drama dizisi ödülünü kaptı
ona da ayrı bir tebrik gönderiyoruz buradan[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

bu 24'ün pazar günü yeni bölümü yayınlandı mı? en son yayınlanan bölüm jack'in o vahim durumdan kurtulması ve lynn'in merdivenden düşmesii gösteren sahnelerle bezeli olan bölüm müydü? bir şey kaçırmadım değil mi?

bu arada bu dizinin kurgusunu ve turkcell ile kesintisiz 24 hadisesini yemek istiyorum izninizle. kurgu nedir ne değildir diye sinema televizyon bölümlerinde gösterilmesi gereken bir dizidir bu yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence başkanın yargılanma kısmı gazetelerde yayınlanan asparagas haberler gibi olmuş. Ayrıca mercan yılanı timi olayının tamamını bilen bir çok yetkili ve tanık var(Havaalanında operasyonu yürüten ve cesetleri bulan tim, jack bauer ın uçağının vurulmasından sonra olay yerine gelen ekip). NSA başkanının ifade kısmı ayrı bir palavra. Koskoca başkanın bu şekilde yargılanması dahi saçma. Sezon başında görevinden uzaklaştırılan NSA yetkilisi hakkında yapılan açıklama daha saçma, operasyon odasındaki herkes askeri boşaltmanın ertelenmesine karşı devam ettirmeye çalıştığından dolayı gittiğini biliyor. Kabinenin yarısı durumdan haberdar dahi değil, hopterelli kırkdokuz elli başkan sobe gibi bir durum göz konusu. Orada oylanacak tek şey askeri operasyonun devam edip etmeyeceğiydi. Ayrıca böyle toplantılar acele dahi olsa 1 saatte filan yapılacak şeyler değil, neyse.
Sherry Palmer ın olaya nasıl dahil olduğunu anlamış olduk. Ayrıca kate ile jack yakınlaşması da beklenen bir durumdu.
Dizinin en nayır nolamaz sahnesi herhalde kim bauer ın gözükmesiydi, yoksa lanet geri mi dönecek??:)
Sosyal ağlarda paylaş

Başkan HAYIR oyları belli olduğunda ağzını açıpta siz ani baskın şansınızı kaybetmeyip 10.000 askeri kurtarıyor değil ondan sonraki 50.000 askeri ölüme yolluyorsunuz diyemedi gitti. İşkencedeki kayıt sahnesi inandırıcı değil yani gerisi yok demek çünkü öyle bir oda 24 saat kayıt altında tutulur ve eğer kaydın gerisi bir şekilde yok ise neden yok sorusuna tam bir cevap aranana kadar beklenir.
Bir an KIM gene olaylara girecek sandım içinme fenalık geldi.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

bu bölümle birlikte cnbce nin 2 haftadır yayınladığı fragmanın spoiler olduğu ortaya çıktı
bravo cnbce.. dikkatli bi izleyici o fragmanı izlediyse bi sonraki bölümdeki olayları doğru tahmin edebilir ve 1 haftalık heyecanlı bekleme sürecinin içine edilmiş olunur.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Mix-, 09 February 2004 01:09 tarihinde demiş ki:
ama 1 2 saat icinde gorevine nasil donecek baskan onu bilmiyorum:)

1-2 saat icinde donse de Mike i nasil danismani olarak tutuyor ben onu merak ediyorum. Kumpasin ikinci kolu mike, presscot tan sonra[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...