Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

24 - (Series 2)

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

said:
Absolut, 19 January 2004 02:21 tarihinde demiş ki:
Jack numara yapıyor bence.
Yusufu kız kurtaracak.
Ya bombayı buldular ondan sonrası biraz kasmaya başladılar . Bu sefer adı bence 16 olmalıydı dizinin :)

abi nabzına baktılar adamın nasıl numara yapacak :)[signature][hline]-Oh my God,I found a penny.
-You bastard.
Cicio Bor-Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

bence sonda cıkan kotu adam patron.. presscot olabılır... neden olmasın baskan yardımcısı beyle super bır komplo ıle baskanlıga cuk dıye...[signature][hline]a.k.a. Duxus
---------
Wisdom, clear my eyes.
Honor, guide my step.
Passion, fire my heart.
Darkness, hide my fear.
Life, be my shield.
Sosyal ağlarda paylaş

kadın beyin sarsıntısı geçirmiş ölecek tutmuş nasılsın diyor hahaha mantıklı bi dizi demiştim 24 için, lafımı geri alıyorum..
hadi salak kim in maceraları şanstır bi yere kadar da adam başkan olmuş hala hastaneye ağır yaralı beyin sarsıntısı geçiren birinin 5 dakika erken giderse hayatının kurtulabileceğini bilmiyor mu lol arkamla güldüm o sahneye

[Bu mesaj arcane tarafından 25 January 2004 23:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tony gözüme girdi valla chapelle gel carrie sana birşey diyecek diyince
koptum haha :)[signature][hline]"Einstein was right, time is relative to the observer. When you're looking down the barrel of a gun, time slows down.Your whole life flashes by. Heartbreak, and scars. Stay with it, and you can live a lifetime in that split second."
Sosyal ağlarda paylaş

Gitti Lynn valla yazık oldu kıza. Bide ölüceğini bildiğinden ağlamaya başladı konuşamayınca. Tüh tüh tüh

Kim varya, şu çipi isteyen elemanların eline düşüp koz olmasın bende carrie ci olurum. Ayrıca Tony de bak sana bişi dicekmiş ayağıyla iyi rezil etti karıyı.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 25 January 2004 23:26 tarihinde demiş ki:
adam başkan olmuş hala hastaneye ağır yaralı beyin sarsıntısı geçiren birinin 5 dakika erken giderse hayatının kurtulabileceğini bilmiyor mu lol arkamla güldüm o sahneye

[Bu mesaj arcane tarafından 25 January 2004 23:28 tarihinde değiştirilmiştir]

başkanda bişeylerden kıllandı öncesinde. lynn hastaneye kaldırılırkende bence ölcegini dusundugu icin agzından laf almaya calisti. cok guzel bi sahneydi bence[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...