Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizzard paramı mı kaptı !?

0nur

Öne çıkan mesajlar

Uzun süre ara vermiştim tekrar başlamaya karar verdim. wow-europe.com'a girdim aylık ödeme yapıp accountu aktif hale getirdim. Sonra WOTLK için kredi kartından 35€ civarı verdim ve download ettim. Download bitti ama account type hala TBC gözükmekte. Authentication key de vermediler. Mail falan gelmedi yani. O yüzden kendim account upgrade yapamıyorum. Bankayı aradım, para gitmiş en azından öyle dediler. Supporta mail attım acaba ne kadar zamanda cevap gelir ? Daha önce oyunu internet üzerinden alıp böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba ?
Sosyal ağlarda paylaş

1 aylık odeme senin sandıgın gibi degil ama. ordaki 1 aylık senin tarifen gibi bisey, yani aydan aya odemek istiyorum secenegini seciyosun aslında. sen subscription'ını iptal etmedigin surece de vakti geldiginde kredi kartı bilgilerin orada kayıtlı oldugu icin otomatik cekiliyor.

diger secenekler de var mesela 6 aylık odeme yapıyosun tek seferde ve bilmem kac euro karda oluyosun, ama 6 ay sonunda yine aynı miktarda para cekilip uyeligin uzuyor vs.

refund yapabilecegini sanmıyorum bu arada, sen simdi gir managementtan iptal et odemeleri. zamanı bitince blocke olacak accountun.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim arkadaşa da olmuştu aynısı ama oyun 1 gün sonra falan wotlk a döndü blizzard yemez paranı merak etme
aylık ödemeye gelince de arkadaşlar sen 3 aylık satın aldın misal ona göre para kesiliyor hizmetini almış oluyorsun bunun geri dönüşü olmaz ödeme yapılmıştır senden ona göre para kesiliyor ara dondurma gibi bir opsiyon da yok zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

ben de buraya yazayım. bir aylık acc açtırdıktan sonra ikinci ay da faturama yansıdı blizz uzantılı bir aylık ücret. refund isteyebilir miyim, çünkü şu aralar oynayacağımı sanmıyorum.

burda anlattığın olaya göre : sen hesabı açtırmışsın X liraya

ilk ay bedava almışsın ama oyun hesabını açarken EULA vs okumadığın için ; 1 ay sonunda hesabınızdan otomatik çekim yapılacaktır uyarısını kaçırdın 1aylık bedava süren bitmeden ödeme planını iptal ettirmediğin içinde düzenli olarak hesap açarken girdiğin kart bilgisinden aylık ödeme almaya devam edecektir blizzard, paranı yememiş, sen sözleşmeye dikkat etmemişsin.
Sosyal ağlarda paylaş

daha once yaptırdıgın ne ben anlamadım? 1 aylık uyelik actırma diye bisey yok sistemde. aydan aya odeme yapma secenegi var sadece. 1 ay oyniyim ondan sonra kendi otomatik kapansın istiyosan gamecard ile yapabilirsin ancak. ama kredi kartın uygun oldugu surece aylık secenegi secersen, sen odeme secenegini iptal edene kadar her ay blizzard kartından parayı ceker.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

1 aylık odeme senin sandıgın gibi degil ama. ordaki 1 aylık senin tarifen gibi bisey, yani aydan aya odemek istiyorum secenegini seciyosun aslında. sen subscription'ını iptal etmedigin surece de vakti geldiginde kredi kartı bilgilerin orada kayıtlı oldugu icin otomatik cekiliyor.

diger secenekler de var mesela 6 aylık odeme yapıyosun tek seferde ve bilmem kac euro karda oluyosun, ama 6 ay sonunda yine aynı miktarda para cekilip uyeligin uzuyor vs.

refund yapabilecegini sanmıyorum bu arada, sen simdi gir managementtan iptal et odemeleri. zamanı bitince blocke olacak accountun.

6 ayı direk kesmiyorlar o avatanjlı fiyata göre mi ay ay alıyor lar la?
Sosyal ağlarda paylaş

tabi ki direk kesiyolar :)
taksitli alısveris ve pesin alısveris gibi dusunun. nasıl pesin odeme yaparsanız su kadar indirim yapıyoruz diyor cogu magaza, aynı onun gibi. turkiye sartlarında cogu insanın butcesi aylık taksitlerle odemeye uygundur, ama nakit sıkıntın yoksa eger ve 6 ay boyunca oyunu oynayacagını dusunuyorsan al toptan olsun bitsin, az da olsa karda oluyosun sonucta.
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard'dan cevap geldi bugun. Güvenlik sebebiyle kabul etmemişler ödememi. Isim, adres, kart numarası vs. istediler yolladım. Sonra bankayı aradım tekrar. Dediler ki "haaa yok o para daha gitmedi beklemede o". Yani authentication key yollamazlarsa bi kaç gün sonra o para geri döncekmiş bana. Paramı kapmadılar ama yine de bi garipler bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Banking vs Blizzard olmuş o.

İkiside devasa şirketler ve olaylar içeriyor. Onlar çözerler, biz bakkal hesabımızla karışmayalım.

Bi arkadaşında dediği gibi, blizzardda paran kalmaz, kalmayı bırak cont lost, server down , maintenance vs gibi sebeplerden giden dakikaların bile ekleniyor accye. Yaaa yaaa...
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

calimero said:

ben de buraya yazayım. bir aylık acc açtırdıktan sonra ikinci ay da faturama yansıdı blizz uzantılı bir aylık ücret. refund isteyebilir miyim, çünkü şu aralar oynayacağımı sanmıyorum.

burda anlattığın olaya göre : sen hesabı açtırmışsın X liraya

ilk ay bedava almışsın ama oyun hesabını açarken EULA vs okumadığın için ; 1 ay sonunda hesabınızdan otomatik çekim yapılacaktır uyarısını kaçırdın 1aylık bedava süren bitmeden ödeme planını iptal ettirmediğin içinde düzenli olarak hesap açarken girdiğin kart bilgisinden aylık ödeme almaya devam edecektir blizzard, paranı yememiş, sen sözleşmeye dikkat etmemişsin.

kkthnx bye dicem abi yeter lan, eyvallah çözüm bulmaya çalışıyosunuz da ben diyorum daha önce de diyorum açtırdım böyle çok kez. daha önce diyorum hiç kesilmedi 1 aydan fazla diyorum. ilk ayım falan değil diyorum, burada bir yanlışlık var diyorum, düzelttirince cevabı da buraya yazıyorum.

kkthnxbye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...