Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Windows 7 ve Burger King!!

veyr10

Öne çıkan mesajlar

haber kanallarında köfteşoku geçiren caponları gösteriyor..

okinawa adasının vejeteryan köyü sakinleri kampanyadan yararlanmak istemişler. hayatları boyunca ot yemiş adamlara eti dayayınca overdose yapmış tabii.

capon doktorlar isyan etmiş "dedik bu kadar ot yemeyin diye! bünye tatsızlığa alışır ve etin lezzetini kaldıramazsınız"

köfteşoku geçiren 7063 japonun 493ü ölmüş ama yaşları ortalama 98 olduğu için kimse üzülmemiş arkalarından.

bu kampanyanın japon beslenme alışkanlıklarında kalıcı değişiklikler yapacağını umuyor uzmanlar. bundan sonra mukavva kemirip uzun yaşacaklarına lezzetli yiyip kısa yaşamayı öğreniler inşallah.

hem boyları da uzar.
Sosyal ağlarda paylaş

Dasaa yazdiklari bir suredir takip ediyorum, toplum icinde rezil etmek istemezdim ama hep yalan soyluyorsun. "Kimse anlamiyor nede olsa ben sallayayim hahayt" diye dusunuyor olabilirsin ama bilki farkediliyor yalanlarin. Kimse seni kirmak istemediginden yuzune vurmak istemiyor. Tamam ben olayim gunah kecisi yeterki sen bu kotu huyundan vazgec.

Bunlari kalbini kirmak icin soylemiyorum, biliyorumki aslinda ozunde iyi birisin, lutfen bu yanlis yoldan don. Umarim bu yazdiklarim hayatinda yeni bir sayfa acmana sebebiyet verir.

Saygilarimla
Sosyal ağlarda paylaş

Bak Dasaaaaaacim, yalan yalan nereye kadar hala devam ediyorsun. Birgun dogruyu soylesende kimse inanmayacak. Gel istersen parlak ve mulayim legolas arkadasimizin basindan gecene bakalim. Dogruyu soyleyemiyor, cunku kimse ona inanmayacak.

http://knowyourmeme.com/i/23686/original/1255469761958.jpg?1256245375
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...