Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oski

Ceti

Öne çıkan mesajlar

olm hadi kestiniz 1 fg la bari gulmeseydin..
1 e 1 gel alirim seni :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl32 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

oski :) o scout bariz gimp mis :)
gordugum kadari ile epiclerini giyiniyorsun shield tasimiyorsun.. ve ben sana sadece 5 ok hakki taniyorum :) ustelik zanadraya sorabilirsin zanadra beni kesmeye baslismisti oyle normal scoutlara benzemiyorum ben :))[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

lol shield taşımadıımı kim sölemiş :)
ya böyle konuşcamıza buluşalım sana range falan vereyim ben duel yapalım. görelim işte kim üstün :)
nerde buluşalım ne zaman sen söle :)
zanadra kim bu arada[hline]"Bu hareketi yapıyorsa Shaq, alkışlanmalı şak şak." -İsmet Badem

Ben OSKİ'yim!
Sosyal ağlarda paylaş

bugun saat 11:30 ile 12:00 arasi gorge da olacagim :)
sen druim ligen in kapisinda bekle ben sana bir ok atarim anlarsin geldigimi :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

bugün imkansız olm
bizim guildin toplantısı var. bide ben 11 de çıkıorum yrn okul var çünkü. haftaya cuma olsun. sabaha karşı bi saat ayarlarız.
sabah okul olan geceler ben pek rvr yapamıom erken yatıom çünkü[hline]"Bu hareketi yapıyorsa Shaq, alkışlanmalı şak şak." -İsmet Badem

Ben OSKİ'yim!
Sosyal ağlarda paylaş

haaaa bu arada benimle sirf duel yapacaksin diye kalkanla cikma meydana oku yedikten sonra alirsin eline kalkanini :)
buff siz gel :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

eger babam yatarsa erken gelebilirim saat 10:30 gibi :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

hehe ilk kestigin scout olmayabilirim
ama ilk kesemeyecegin scout olacagimi garanti ederim :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...