Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deney7 Nazli Çelebi -- Herkes Baksın Lütfen Önemli!!! (Donanım Haber )

deney7nazli

Öne çıkan mesajlar

said:
Paticik midir nedir..Kız foruma şöyle bir mesaj atmış
quote:

arkadaşlar takip ediyor musunuz bilmiyorum ben microsoft un deney7 yarışmacılarından biriyim
şöyle ki www.deney7.com adresinden bize destek verebiliyorsunuz fakat nedendir bilinmez '' DONANIM HABER ''oğuza verilen bu oylara son zamanlarda yüklenmeye başladı ve inanın çok çirkin konuşmalar gelişiyor wlm a sırf bu yüzden girmiyorum açtığım anda sinir bozucu msjlar alıyorum kendilerinden sadece bayan olduğum için forumlarda geçen hakaretlerden söz etmiyorum bile
sizden yardım istiyorum buyrun bakın neler diyorlar bu açılan konulardan sadece birtanesi ve en hafif olanı
[forum.donanimhaber.com]
şimdiden teşekkur ederim
Nazli Çelebi

Kızz böyle bir mesaj attı o foruma..Konuyu dün açmış orada ama büyük ilgi gördü..28 saatte 1400 mesaj atılmış..Burada olan danimhabere oldu..Yemediği hakaret kalmadı..Bu arada kıza özelden bi mesaj attım,kız çıldırdı..
Ayrıca bu konu kilitlendiği için,öbür forum kızın oylarını patlattı..Bizim oğuz bin oy geriye düştü ve bu gece 12 de biticek oylama..Aradaki fark kapanmaz bundan sonra..
Sosyal ağlarda paylaş

paspatur said:

Kavram kargaşası yaşıyoruz bariz.
Konu kız güzel mi değil mi değil.
Konu gideri var mı yok mu?
Pekala çirkin bir kızın da gideri olabilir.
Kaldı ki bu kız çirkin değil bence

Konu gideri var mi yok mu ne demek ya ? Gider ne demek ?! Aydinlat bizi anlami manasi ne bu giderin ?
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

paspatur said:

Kavram kargaşası yaşıyoruz bariz.
Konu kız güzel mi değil mi değil.
Konu gideri var mı yok mu?
Pekala çirkin bir kızın da gideri olabilir.
Kaldı ki bu kız çirkin değil bence

Konu gideri var mi yok mu ne demek ya ? Gider ne demek ?! Aydinlat bizi anlami manasi ne bu giderin ?

Kız arkadaşın olsa sana çok para harcatır mı manasında
Gelir - gider
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kızz böyle bir mesaj attı o foruma..Konuyu dün açmış orada ama büyük ilgi gördü..28 saatte 1400 mesaj atılmış..Burada olan danimhabere oldu..Yemediği hakaret kalmadı..Bu arada kıza özelden bi mesaj attım,kız çıldırdı..
Ayrıca bu konu kilitlendiği için,öbür forum kızın oylarını patlattı..Bizim oğuz bin oy geriye düştü ve bu gece 12 de biticek oylama..Aradaki fark kapanmaz bundan sonra..

böylece yenilgiyi kabul etmiş oluyorlar. teslim şartlarını konuşmak için bir delegasyonu en geç 4 gün içersinde toplamalarını ve görüşmelere başlamak üzere pati'ye üye yapmalarını talep edelim. aksi takdirde ilk oylama yarışında daha ağır bir malubiyet olacaklarını da kendilerine hatırlatalım hehe
Sosyal ağlarda paylaş

bansheee said:

Bi halt anlamadım 100 sayfa yazılmış yarışmanın sitesi de sırf laf.

Bu Nazlı denen kişi kimdir? ne yer? ne içer? uyur mu? uyumaz mı? senin benim gibi fiziksel bir varlığı var mı? yoksa botmudur? hatta bi nevi büyük birader bozması olabilir mi?

evet büyük birader bozması
Sosyal ağlarda paylaş

naaptınız ollm siz!!

oha.. bunca sayfa naaptınız olm.. en azından doğru yere tezgah kurmuş haturn..
1.pati her ne kadar gay isimli olsa da hatun görünce içinin yağı erir.
2.ben buradaykene konu dışına açmış olsaydı "yürü lan feyk! git reklamını başka yerde yap" der üyeliği kapar, başlığı kilitler linkleri de yahoo.com'a verirdim..

gerçi iyi bir fikir de olabilirmiş bu...

windows7 deney7..

sonuç: belli bir miktar para için insanlara yaptıramayacağın şey yok.

daha fazlası için
http://www.pycomall.com/images/P/p-18610.png
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

naaptınız ollm siz!!

oha.. bunca sayfa naaptınız olm.. en azından doğru yere tezgah kurmuş haturn..
1.pati her ne kadar gay isimli olsa da hatun görünce içinin yağı erir.
2.ben buradaykene konu dışına açmış olsaydı "yürü lan feyk! git reklamını başka yerde yap" der üyeliği kapar, başlığı kilitler linkleri de yahoo.com'a verirdim..

PATİCE EVİNİ BASARDIK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...