Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

On The Beach - TV8

wraog

Öne çıkan mesajlar

aaaaaaaaaahhhhh nasıl unuttuuuuuuuuummm!!!

tekrarı filan varsa ne zamandır bilen var mı? dil öğrenimi için olan basitleştirilmiş basımını okumuştum, çok beğenmiştim. reklamını gördüm ama tümüyle çıkmış aklımdan.. :hmm:[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bu haftasonu olanı tekrarıydı zaten :(

İlk gösterimi geçen haftaydı.

Aslında bu orjinali değil...yeniden çekimi.Hatta 4 bölüm halindeydi ama TV-8deki abilerimiz 2şer 2 şer sundular,cumartesi-pazar.

Sanırım-inşallah-önümüzdeki haftasonu yeniden gösterirler. ;)[signature][hline]" Bless all forms of intelligence. "
Sosyal ağlarda paylaş

Valla hayat1mda beni en çok etkileyen filmlerden biri. Valla sonlarina dogru baya insan kötü oluyor. Bir de o askerlerin kendi sehirlerini o halde görmesi fln baya etkileyici film. Armand Assante'nin oynadigi versiyonunun kamera arkasini izlemistim çok degisik bir teknikle karakterler çekilmis. Bir anda karakter dururken kamera açisi degisio ama bilindik bisi deildi oyuncular baya zorlanmislar. Bide filmdeki avusturalyali fizikçi ferrarisi olan ayni lisedeki fizik hocama benziyordu o da avusturalyaliydi. Hatta git izle demistim gülmüstü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...