Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Beko reklamı

Pascal

Öne çıkan mesajlar

Beko Plazma TV reklemını gördünüz mü? Adam koşu bandında tv izliyo Tv'de Tomb raider benzeri bir macera ( ! ) filmi var abi tempoya kalıp hızlanıyp falan sonra yenge kanalı deiştiriyo.
Beko güzel reklamlar yapıyo kim bunların ajansı neyim bilen var mı?[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Sosyal ağlarda paylaş

hatun sexi bakislar atioya :P bide sirtindaki dovme filanda guseldi :P tamam tomb raider ablayi calmsilar direk ama anlatim cok iyyidi hehe helede kuamndayi salliodu ya hatun reklamin sonunda :) yabancidir ama bu ajans kesin turk deil[signature][hline]

Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

said:
mexinth, 27 Nisan 2004 00:50 tarihinde demiş ki:
ibidoş?
Abi homoseksüel triolar çıkıo ben italyadayken izliyodum gerçi türkiye de hiç izlemedim ama birbiryle öpüşen üç tane adam görünce midem kalktı iğrenç bir görüntü. Sonra izlemedeim bidaa[signature][hline]PASCAL ERA QUA
Bana Luce'nin kellesini getirine tam 100bin lira vereceğim!
Sosyal ağlarda paylaş

zaten adamlarin sloganı " bir dünya markasi " ..
şimid bu reklamı seslendirmesini ingilizce yap ingiltereye almanca yap almanyaya .. .her dilde her yerde anlaşılacak bir konsept yakalamişler ...
hem kadın-erkek ilişkisi var ... çaktımadan ürünümüz okadar gerçekçidir ki sizi etkiler dağıtır demektedir , üstelik kendine simgesel olarak "genç evli fit modern" bir kullanıcı çerçevesi de betimlemiştir ... daha ne :)[signature][hline]I love my solitude¹
¹Yalnızlığımı seviyorum

[Bu mesaj hired_gun tarafından 28 Nisan 2004 17:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

laptop reklamida cok iyyidi saten ama biraz ne bilim:P turk vari del
metroda tutupta ole bisiyi yapacak adami cizerler heralde yada ayran gönüllü filan diyip gecerdi ordaki hatun kişi[signature][hline]
Crean Frostfel Master Medic on Eclipse / Frostfel Dark Elf Mystic/Fighter On Bartz
Captain of the Amarr Battleship Vampire / Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
yaratıcı ajans: tbwa
güzel sanatlar 90larda yapıyordu beko işlerini, o uzay hikayeleri vardı ya, gökkuşağı yıkamalar filan, taa o dönem.
tbwa çok güzel işler yapıyor beko için, bir nevi hastasıyım.

[Bu mesaj Emaleth tarafından 06 Temmuz 2004 13:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...