Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dişimin arasındaki sakız

Netcafe

Öne çıkan mesajlar

ya böyle sakız çiyniyodum hatta vividen sensetion mudur nedir ondan böyle sakızı çiynedim çiynedim sonra agızımdayken sakızı parmagıma doladım doladım ve doladım böyle inceck kaldı sonra koparmak icinde böyle dişinle çekersin ya öyle bişi yapacaktım ilk köpek kişimle son ön dişleri arasındaki yere giriverdi o köcccücük sakız ve çıkarmaya çalışıncada koptu..
-.-
durum dolayısı ile sinir krizi yaşıyorum siz siz olun böyle bişi yapmayın -.-
ha bide ulan bunu nasıl cıkarırım?
Sosyal ağlarda paylaş

çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum-çiyniyorum

ve

çiğniyorum ^^ ayrıca ett topic sucks
@arma denemeye değer bakalım neler olucak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...