Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

olunce XP cezasi ?

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

bu resmi olarak yazilmamis degilmi bir yerlerde ?

googleda da buna benzer forum yazilari cikti ama resmi olarak bulamadim. enteresan ve bizlere verilmeyen bir bilgi bu.

geriye bana geri verildigi iddia edilen ama bana ulasmayan xp sorunsali kaldi.

eger kaedenin dedigi gibi ise 45+ olen adamin kaybi milyonlar olacak tabii o zamanki moblarda 100k xpler verecegi icin fazlaca bir sikinti olmayacaktir.

thanks.
Sosyal ağlarda paylaş

evet abi, alta girdim satislari topladim yeni malzeme koydum sonra geri geldim. cok zaman harcayan bisi degilki ftnin ortasinda yapabiliyom hehe.

hatta satislar o kadar iyiki ft de rest yaparken, arka tarafta firefox'ta aion sayfasi acik. alt karakterin broker statusunu kontrol ediyorum. orda butun herseyi sattigim gozukuyosa alta gecip restock yapip, maine geciyom. i r imba
Sosyal ağlarda paylaş

sus lan kayserili :(:(:(

yahu adam kanadi parayla aldigi halde 2 milyona yakin parasi var, yaptigi her craft procluyor satiyor ben dundem beri 100k lik malzeme harcadim yaptigim hersey elimde patladi :(

rare boss bulduk kestik adam BoE loota 100 atti, bir bardak soguk su ictik zirladik ikinci bossa gittik buna mavi cloth bot dustu bu defa ki adam o rare spawnalrdan kendine full yesil set yapti lvl32-34 seviyesi daha yeni yeni giyiyor ben daha tek mavi drop goremedim

adaletin bumu dunya!!!!
kotuler ve kayserililer hep kazaniyor :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...