Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurumsal websitesi yaptırıcam. Profesyönel Webmaster?

Whiplash114

Öne çıkan mesajlar

benim bir arkadaşım var. daha dorusu arkadaşımın abisi. profesyonel ötesi web tasarım firmaları var. çok dehşet işler yapıolar. ama bak baştan uyariim, fiyatları çok yüksektir. onlara kimi yönlendirdiysem adamlar tasarımlarına hayran kaldılar, ama fiyatları duyunca o.O oldular. elemanlar rahat, deli tasarımları var. parasını veren sahip olsun diyolar. eğer istersen pm at. sana mail adreslerini veriim. arkadaşa da telefon açıp aktarim. sana bi iş planı raporu yollasınlar. incele. hoşuna gider işine gelirse konuşur anlaşırsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

benim bir arkadaşım var. daha dorusu arkadaşımın abisi. profesyonel ötesi web tasarım firmaları var. çok dehşet işler yapıolar. ama bak baştan uyariim, fiyatları çok yüksektir. onlara kimi yönlendirdiysem adamlar tasarımlarına hayran kaldılar, ama fiyatları duyunca o.O oldular. elemanlar rahat, deli tasarımları var. parasını veren sahip olsun diyolar. eğer istersen pm at. sana mail adreslerini veriim. arkadaşa da telefon açıp aktarim. sana bi iş planı raporu yollasınlar. incele. hoşuna gider işine gelirse konuşur anlaşırsınız.

bi site vereydin aga da inceleseydik yaptıkları siteleri
Sosyal ağlarda paylaş

vvalla ben özellikle http://www.nedshipgroup.com/ buna bayılıyorum. tasarımcıları çok sağlam. aslında onu kastettim. bir de sonuç oalrak, millet onlardan ne isterse onu yapıyolar yapmak zorundalar. adam gidip, bana işimi görücek az tasarımlı bişe yap diyince onu o şekilde yapıo. başka türlü yapamazkine.. sonuçta siteyi yaptıran kişi otorite olmasa da parayı ben veriom benim beendim olucak diyo :P

Ytse said:

Dragonmax said:

http://www.getwet.com.tr/

falan fişman

O sitede Turlarimiz - For Rent die iki link var ya, mouseunuzu turlarim(I)z parantez icindeki harfin ustune getirin bir supriz beklior sizi :D

ahaha nerden keşfettin onu ya ahaha. adam pixel pixel incelemiş helal valla ahah..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...