Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gameranger (Hamachi Out - Gameranger In)

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

Böyle bir program buldum adı Gameranger. kendisi arkadaşınla pek bi zahmetsiz multiplayer oyun oynamanı sağlamakta. Eminim pek çok kişi, benim gibi hamachi kullanırken sonsuz sıkıntılar çekiyordur yok ağa bağlandık birbirimizi göremiyoruz yok ping atamıyorum, birbirimizi görüyoruz ama time out veriyor falan falan falan... Gameranger'ın kolaylığı yüklemesinden itibaren başlıyor, programı nereye kurmak istediğin dışında bir soru sormuyor, account alırken e-mail ve şifre dışında birşey sormuyor. hesabı aldıktan sonra yapmanız gereken sadece oynayacağınız oyunu seçmek, bir oda açmak, arkadaşınızı o odaya çağırmak ve oyunu başlatmak. porttu, firewalldı carttı curttu hiçbir derdi yok fıstık gibi tertemiz bağlayıveriyor program. tek bir dezavantajı var, oynayacağınız oyunun gameranger oyun listesinde olması lazım ancak listede 500 kadar oyun var ve arkadaşınızla karşılıklı oynayabileceğiniz neredeyse tüm oyunlar mevcut.

http://www.gameranger.com/ sitesi budur, göreceğiniz gibi sitesinde bile hiçbirşey yok sadece 1 adet download linki. bu programı hazırlayanların ellerinden öpeyim daha ne diyim keşke herşey bukadar kolay olsa.

Gameranger ile ilgili şöyle bi başlık buldum ama bu başka bi oyunla ilgili olduğu için yeni topak açayım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...