Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nba 2K10

Dartanian

Öne çıkan mesajlar

Şutum iyi diye hoca PG yerine 6.2lik boyla SG olarak bazen de SF olarak oynatıyor, oysaki hem boyum hem hızım uygun değil SFye falan. Bir de takımda salak bir PG var son saniyeye kadar topu bekletiyor, seyirciler bile yuhalıyor adamı, son 2-3 saniyede bende patlamasın diye atıyor birine! Bana verirse direk geri yolluyorum, ona girsin diye. Ama adam gibi skor ve not yapamıyorum bu PG yüzünden, bu bir bug mı acaba?
Süre olayı ise değişmiyor ben de çok baktım ona, yamayla falan düzeltseler keşke, çünkü sayı/asist krallığında falan 5 dakika ile pek şansımız yok, zira AI diğer takımların adamlarını 12 dakika üzerinden simulate ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

@ronaldinho: Forumu okudum oradaki aa pek bişey anlayamadım. Türkçe olarak adım adım herkesin becerebileceği şekilde yazarsan inanılmaz mutlu olurum. Zamanın olursa tabii :)

-öncelikle tsearch programını indiriyoruz.tsearch
-oyunu açıp kayıtlı save imizi açıyoruz.
-daha sonra tsearch programında open process e tıklayıp nba2k10u seçiyoruz.
-yine tsearchde "add new cheat" e tıklayıp address e playing time için 5443ABC yazıp ok diyoruz =)
-aynısını simulation time içinde yapıyoruz. address 5443AC0
-yazdığımız cheat e sağ tıklayıp view seçiyoruz.
-aşağıda çeşitli rakamlar filan çıkıyo işte :P ordan address in yanındaki rakamı değiştiriyoruz. oluyo =)

edit : difficulty de var ama onu değiştirdikten sonra oyuna girince kendiliğinde değişiyo ,yada ben yapamadım =)
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle Ronaldinho'ya teşekkürler, ben de biraz açıklayayım TSearch adlı bu cheat programını.
Şincik önce burdan; http://www.timsvault.com/cheattools/tsearch.zip cheat programını indir 1.5mb bişi, bunu masaüstüne bir klasöre at, dursun öyle. Sonra NBA'ye gir kayıtlı My Player oyununu aç.
Ardından Alt+Tab ile masaüstüne dönülecek ve Tsearch programını çalıştır masaüstündeki.
Şimdi bu programın menüsünde en sol üstte OPEN PROCESS butonu var, ona tıkla ardından çıkan listede NBA'yi seç.
Ardından SEARCH butonuna basacaz, open processin hemen sağında oluyor kendisi. Çıkan tabda aranacak adres boşluğuna 05443ABC yazın ve arat. Sol tarafta liste şeklinde bişiler çıkacak, ona aldırma ve CHEAT LIST'e bas sağda bir menü açılacak orda NEW CHEAT yani beyaz sayfa şeklindeki ikona tıklayacaz.
Burda yeni cheat için Description, Address falan çıkacak sadece bu ikisini yazsak yeter diğerlerini ellemeyecez.
Description için Playing Time yaz, alt satırda address için ise 5443ABC yazacaz, okeyle.
Şimdi sağdaki listede Playing Time diye bir satır oluştu, bu satırda VALUE denen taba gel ve 8-9 falan yaz, ben 9 yaptım zaten sezonda da öyle oynuyorum, burda dikkat et imleç yanıp sönmez o value tabında direk üstüne tıkla ve 9 yaz geç.
Son olarak cheati FREEZE edecez, bunun için bu yazdığımız satırın en sol başındaki tıkı doldur yani mavi yap.
Bu yaptığımız sadece Playing Time yani süreyi 9 dakka yaptı, zorluğu değiştirmek için ise bu şekilde bir satır yani bir cheat daha ekleyecez, onun için description olarak DIFFICULTY, address olarak ise 54439C4 yazıp yine FREEZE edecez. Oluşan yeni satırda VALUE değeri 1 idi ben 3 yaptım sanırım 5 seviye var oyunda diye hatırlıyorum.
Şu programdan bir SS;
http://img235.imageshack.us/img235/1336/tsearch.png
Bu ise oyunumdan 6:20 dakika kala oyuna aldı hoca;
http://img156.imageshack.us/img156/1994/9dakka.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

valla my player baydı beni. clevland sonunda takıma aldı. ilk maçta ben sanıorm ki max 2 3 dakka oynarım. yedekten girdim ve nerdeyse butun maç oynadım. 25 sayı 10reb falan yaptım 46 overallı olan adamla. direk kapadım my playerı, açtım assosiation rahatladım ya.
Sosyal ağlarda paylaş

E antreman kampında göremedin mi bunun olacağını? Orada da potadan geçiriyodun topu aynı şekilde :D Blok yememeyi başardığın sürece atarsın ki yine de çok kolay değil öyle kaçırabiliyosun yani. Ama iyi oynarsan sahada kalırsın bu normal. Sırf acemisin diye şov yaparken çıkartmaz seni koç
Sosyal ağlarda paylaş

ya tabiki orası ole ama normal oyunda butun takımı ben kontrol ederken 50 overall lı adam turneke bile kaçırıodu. şimdi neden kaçımıyo? yani bence pek gerçekçi olmamıs my player. d league, hazırlık kampı falan cok hos gerçekten ama nba e girince işlerin okdrda kolay olmaması lazım.

edit: bide takıma 2 gun once katılmıs 45 overall lı bi adamıda hiçbi koç 1. çeyrekte almaz oyuna. ki lebronun yedeğiydim yani.:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...