Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Euro 2004: Bilgi Tahmin Tartışma hede hödö topiki

Kaspar

Öne çıkan mesajlar

Turnuva 12 Haziran’da Portekiz-Yunanistan maçıyla başlayacak. 16 takım mücadele edecek. Takımlar ve gruplar şöyle:

1. Tur (12-23 Haziran)

A Grubu
Yunanistan
Portekiz
Rusya
İspanya

B Grubu
Hırvatistan
İngiltere
Fransa
İsviçre

C Grubu
Bulgaristan
Danimarka
İtalya
İsveç

D Grubu
Çek Cumhuriyeti
Almanya
Letonya
Hollanda

Çeyrek Finaller:(24-27 Haziran)
A1-B2 (1) B1-A2 (2)
C1-D2 (3) D1-C2 (4)

Yarı Finaller: (30 Haziran-1 Temmuz)
1 galibi -3 galibi 2 galibi – 4 galibi

Kalanlar da final oynuyo haliyle.. Bu da 4 Temmuz.
Maçların hepsi ya 19:00 ya da 21:45’te başlamakta.(Türkiye saatiynen)

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 22 Mayıs 2004 22:10 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

12th June 2004
Portugal v Greece
Spain v Russia

13th June 2004
Croatia v Switzerland
England v France

14th June 2004
Italy v Denmark - berabere
Sweden v Bulgaria

15th June 2004
Germany v Holland
Czech Rep v Latvia

16th June 2004
Greece v Spain - berabere
Portugal v Russia

17th June 2004
England v Switzerland
France v Croatia - berabere

18th June 2004
Bulgaria v Denmark
Italy v Sweden - berabere

19th June 2004
Germany v Latvia
Holland v Czech Rep

20th June 2004
Portugal v Spain - berabere
Greece v Russia

21st June 2004
England v Croatia - berabere
France v Switzerland

22nd June 2004
Italy v Bulgaria
Sweden v Denmark

23rd June 2004
Germany v Czech Rep - berabere
Holland v Latvia[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
hill oyun kurmuyoki abi, bütün maç ordan oraya pas atıp duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

Maçlara tek tek kasamıycam ama kupa için favorim Portekiz. Ev sahibi de olmanın avantajıyla kupayı bırakmazlar gibime geliyo, tek rakipleri Henry'nin bu formu devam ederse Fransa olabilir.. İspanya ve İtalya iyi kadrolarına rağmen başarılı olamıyolar, Almanya, Hollanda, İngiltere'yi de şanslı bulmuyorum..[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

Stadlar:

Maçlar Portekiz’in 8 şehrindeki 10 stadda yapılacak. Onlar da şöyledir ki:

Estádio Municipal de Aveiro (Aveiro)
30000 kapasitelidir. İlk turda 2 maça ev sahipliği yapacak. Stad turnuva dışında Beira-Mar tarafından kullanılmakta.

Estádio Municipal de Braga (Braga)
30000 kapasitelidir. İlk turda 2 maça ev sahipliği yapacak. Stad turnuva dışında Sporting Braga tarafından kullanılmakta.

Estádio Cidade de Coimbra (Coimbra)
30000 kapasitelidir. İlk turda 2 maça ev sahipliği yapacak. Stad turnuva dışında Académica de Coimbra tarafından kullanılmakta.

Estádio Algarve (Faro-Loulé)
30000 kapasitelidir. İlk turda 2 maç ve çeyrek finalde 1 maça ev sahipliği yapacak. Stad turnuva dışında kullanılmamakta.

Estádio Afonso D. Henriques (Guimaraes)
30000 kapasitelidir. İlk turda 2 maça ev sahipliği yapacak. Stad turnuva dışında Vitória Guimaraes tarafından kullanılmakta.

Estádio Dr. Magalhães Pessoa (Leiria)
30000 kapasitelidir. İlk turda 2 maça ev sahipliği yapacak. Stad turnuva dışında União Leiria tarafından kullanılmakta.

Estádio José Alvalade (Lizbon)
52000 kapasitelidir. İlk turda 3, çeyrek finalde ve yarı finalde 1’er maça ev sahipliği yapacak. Stad turnuva dışında Sporting Lizbon tarafından kullanılmakta.

Estádio da Luz (Lizbon)
65000 kapasitelidir. 3 ilk tur, 1 çeyrek final ve final maçına ev sahipliği yapacak. Stad turnuva dışında Benfica tarafından kullanılmakta.

Estádio do Bessa Século XXI (Porto)
30000 kapasitelidir. İlk turda 3 maça ev sahipliği yapacak. Stad turnuva dışında Boavista tarafından kullanılmakta.

Estádio do Dragão (Porto)
52000 kapasitelidir. İlk turda 3, çeyrek finalde ve yarı finalde 1’er maça ev sahipliği yapacak. Ayrıca açılış maçı (Portekiz-Yunanistan) bu stadda oynanacak. Stad turnuva dışında Porto tarafından kullanılmakta.

ayrıca euro2004 hakkında geniş bilgi için (aynı zamanda resmi sitesidir): www.euro2004.com

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 22 Mayıs 2004 23:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

a ve b grubunda bariz şekilde öne çıkan favoriler var zorlanmadan geçer ispanya ingiltere ve fransa. portekiz de güçlü olmasının yanında taraftar desteği gibi önemli bi güce de sahipler ki bu da baya bi artı puan.

c grubunda italya yine kesin denebilir. isveçle danimarka arasında bi çekişme olur diye düşünüyorum. ama danimarka bence bi adım önde. bi kere isveçte larsson'un oynamaması gibi büyük bi eksik var en başta. ibrahimovic bu eksiği doldurur mu görecez artık. bulgaristandan da öyle büyük bi sürpriz beklemiyorum.

d grubu işte zurnanın zırt dediği yer bi bakıma. bi tane güçlü takım kafadan gidecek. ki bu gidecek olan takımın almanya olacağını düşünüyorum. çekler ve hollanda karşısında yeterli değil bence almanya. hollandanın kadrosu kadar iyi oyunculara sahip bi takım şu turnuvada yok açıkçası. çek cumhuriyetinin kadrosu belki hollanda kadar iyi değil ama yine de gayet iyi bi kadro ve çok iyi oynuyolar. zaten eleme gruplarını da hollandanın önünde bitirdiler. tabi eleme maçlarıyla turnuva maçları bir değil ama çekler turnuvada da hollandaya kafa tutabilecek güçte. letonya da.. ee.. 0 çekip dönecek gibi duruyo baya

çeyrek finaller de şöyle olur diyorum
a1 portekiz
b2 ingiltere

b1 fransa
a2 ispanya

c1 italya
d2 çek cumhuriyeti

d1 hollanda
c2 danimarka

portekiz, fransa, italya (bu değişebilir) ve hollanda yarı final oynar diyorum ki euro2000 yarı finalindeki takımların aynısı oluyo bu durumda ama eşleşmeleri farklı olur benim yazdığım durumda biterse gruplar. tabi geçen kupanın aynısı bi yarı final izlemek de baya bi olanaklar dahilinde.

kazanmasını istediğim takım da hollanda ama fransa da gayet formda. sürpriz olarak da portekiz ve çek cumhuriyeti diyebilirim ama pek sanmıyorum.. sürpriz işte..[signature][hline] Cem Uzan bi tarihte demiş ki:
Sen şeytanın babasıysan ben beybabasıyım, kare babasıyım, ona göre

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 22 Mayıs 2004 23:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 22 Mayıs 2004 23:21 tarihinde demiş ki:
ulan şu takımlar arasında letonya var ya... yazıkalr olsun ne diim

biz salaksak adamlar napsın gitmesinler mi ?[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 22 Mayıs 2004 23:50 tarihinde demiş ki:
oha tahminlerime baktım da 4 tane takımı ezmişim. 0 puan vermişim:

litvanya
rusya
bulgaristan
isviçre

letonya olacaktı tabe ki litvanya değil[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Bi süpriz olmazsa kupa bu şekilde akar:

Gruplar
A1 Portekiz A2 İspanya
B1 Fransa B2 İngiltere
C1 İtalya C2 İsveç
D1 Hollanda D2 Almanya

Çeyrek finaller

Portekiz - İngiltere ( Portekiz )
Fransa - İspanya ( Fransa )
İtalya - Almanya ( italya )
İsveç - Hollanda ( Hollanda )

Yarı Finaller

Portekiz - İtalya ( İtalya )
Hollanda - Fransa ( Fransa )

Final

Fransa - İtalya ( Fransa )

Şampiyon

E haliyle Fransa : )

Ama mutlaka süpriz olacak. Ben İtalya ve Hollanda'ya karşı sempati duyuyorum inşallah onlardan biri şampiyon olur. Ama zor görünüyor[signature][hline]
_o_ _o_ _o_ _o_
..| ...| ....| ...|
./ ./ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..