Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GoldenArmy ( Crom )

GoldenArmy

Öne çıkan mesajlar

öncelikle sanada selam ismail abi oyunu bıraktığını anlamam gerekiyodu ztn çok oldu görmeyeli seni:) ikinci olarak da Helcaraxe sana söylüyorum konuşmalarına dikkat et biraz oyun hakkında bişeler söyliceksen adam gibi söyle aramızda bayanlar var senin saçma sapan sapıkça yazılarını görmek zorunda deiller
Sosyal ağlarda paylaş

Şunu bilin ki Prensim, Kabaran okyanusların Atlantis’i
ve onun görkemli kentlerini yutmasından hemen sonra,
Dünya’da o güne kadar görülmemiş bir çağ başlamıştı.
Aryas’ın oğullarının doğduğu bu çağda,
Dünya üzerindeki imparatorluklar ve uygarlıklar,
gökteki yıldızların mavi pırıltıları kadar dağınık fakat belirgindi.
İşte bu sıralarda Kimmeryalı Conan geldi.
Çelik bilekli elinden kılıcını hiç bırakmayan bu kara saçlı, şahin gözlü yiğit,
tüm imparatorlukları sandallı ayağının altında çiğnemek istiyordu.

taaaaam mııı
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
ultio52 said:

öncelikle sanada selam ismail abi oyunu bıraktığını anlamam gerekiyodu ztn çok oldu görmeyeli seni:) ikinci olarak da Helcaraxe sana söylüyorum konuşmalarına dikkat et biraz oyun hakkında bişeler söyliceksen adam gibi söyle aramızda bayanlar var senin saçma sapan sapıkça yazılarını görmek zorunda deiller

sanırım ben oyuna geri dönüyorum peki sen neredenesin?
Sosyal ağlarda paylaş

sıcağı sıcağına yazayım dedim.

accountu yeniden açtım fakat şu an pişman olmuş durumdayım.
oyunda karakterlerin yüzleri biraz değiştirilmiş bir de iron tower diye bir yer gelmiş. ve yine aynı LAG problemleri.
bir şirket bu kadar vurdumduymaz olur. demek ki birşey beklemiyorlar.

benim için TAM BİR HAYAL KIRIKLIĞI oldu
Sosyal ağlarda paylaş

ya banada en son kasım ayında 14 gunluk beleş sure yolladılar ozaman girdim oyun şehirlerde surekli takılıp duruyordu ,bir de acaip lag yaptı . duzelir umudu ile 14 gun boyunca hergun biraz girdim çıktım ama ııı ııhh yani duzelmedi:( çok uzuluyorum bu oyunun boyle olmasına şu 0-11 yaş wow u oynatıyorlar hala bana:S
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, AoC oynamayı hiç bırakmamış biri olarak şunu söyleyebilirim ki, eski hatalar büyük ölçüde giderilmiş durumda. Lag sorunu da çok fazla kalmadı. 2 gün öncesine kadar herhangi bir problem yoktu ve herkes keyifle oyun oynuyordu. Şu son 2 gündür hata nereden kaynaklanıyor bilemiyorum ama dediğiniz gibi lag var.
Ayrıca bu oyunu gerçekten keyifle ve ısrarla oynayanlar için (benim gibi)arada takılmalar rahatsız etmiyor. Dx10'da oynuyorum bide :) Şu an piyasa takılmadan oynanacak bir çok online oyunla dolu ama hiç biri AoC'un tadında değil. En azından benim fikrim bu yönde.
Sosyal ağlarda paylaş

Arada ödediğim 13 eroyu kurtarmak için giriyorum. Pişman oldum bi kere ama yapacak bişi yok.
Size AoC dönmemek için bir neden daha, zamanında yapmış olduğum 59 barbar var itemleri fena değildir.
Oyunun PvP mantığı hala aynı ToS vs Others şeklinde düzenlenmiş. Ya 3 kişi bir tosu kesemez mi. O kadar cc dps yapılıyor yine inmiyor. Bu nasıl bir mantıktır. Bir class op yapınca bir yerleri göğe mi değiyor nedir. (pvp den minigame leri kastediyorum)
o kadar da hayalini kurduydum şöyle iyi oyun böyle iyi oyun diye. Bu kadar da hüsran yaşatılmaz yahu...

Artık parayı da bir yana bıraktım, AoC artık benim için bitmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

Lag,lag,lag...Bir online oyunu oyun yapmaktan çıkarıp,işkence haline çeviren kusursuz bir öğe.Vallahi 8-9 aydır oynuyorum hiç laga rastlamamıştım.Gelin görünki son birkaç gündür lagdan kombo yapılamaz hale geliyor.
Piyasadaki en gerçekci en güzel(bana göre) oyun bukadar beleşe heba olup gidiyor.
Funcomda bu yıl şirket gelirlerinde azalma açıklamışki,korkarım ya bu oyunu kapatırlar yada f2p yaparlar.Gamesmasters şirketinde tanıdıkları yok galiba,en son Cabalı K.o. gibi yapmışlardı.Onlardan biraz ders alsalar herhalde Funcom yükselişe geçer.Aman inşallah böyle birşey olmaz.

Şehirlerde takılmalar da oluyor ancak grafik ayarları kısıldığında pek sorun olmuyor.

Crom serverında kastığımdan pvp konusunda pek birşey diyemesemde,bu oyunda casterların cidden üstünlüğü var,bir miktar aqu'da ve Tl deneyiminden sonra.Casterın yanına yaklaşabilmek için tek skill var,onunda genel olarak tüm karakterlerde dolum süresi uzun.

Sorunlar var ama Conanın dünyasında savaşmak gerçekten çok güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

takılma lag sorunu uzun zamandır çözüldü zaten. O lagler olur arada patch geldikçe her oyunda olur yani ama belki exp'la başlarım bende tekrar bilemiyorum.

Söyle yeni (kaşarlanmamış) bir servarda birlikte kasabileceğimiz adam olsa koşarak gelirim...

serverları birleştirdiler, yeni server açmazlar. billion kaşars
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
geran said:

age of conana bir şans daha vereceğim.İnşallah pişman olmam. Benim için server doluluğu önemli.3 gün grup bulamadım black temple,a diye bırakmıştım oyunu

Merahaba

Şuan için crom server'ında GoldenArmy ile başladık ama şuan guildin adı Kanije eğer bizimle beraber oynamak istersen buyur bekleriz globalden Kanije yönetici varmı dediğinde birimiz sana ulaşırız isim vermiyorum online olma saat leri belli olmuyor ama gece genellikle 19:00 dan sonra online olabliyoruz.

Web link: www.aockanijeguild.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...