Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

dolaptan...

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

pijamalarımı alıcam, rahat olayım hesabı. sonra nasıl bi açıyla olduysa, sağ el bileğimin iç tarafını kenara vurdum. demir devlet malzeme ofisi dolabı işte. acıdı ama dikkat etmedim pek. sonra oturdum bilg başına, hala acıyo. bi baktım, deri yarım santim açılmış küçük bişey. kan yok ama. oha diyerek izlemeye başladım. sonra kan belirdi biraz. son derece ekonomik olan migros marka spreyli kolonyamdan biraz püskürtüp işime devam ettim. daha da sonra bi baktım, ohaaa diye kalakaldım. kolonyadan oluşan ıslak zeminden yararlanan kan fake emo resimlerindeki gibi tüm bilekten aşağı geliyor. ilk anda görünce götüm atmadı desem yalan olur. sonra mendille sildim. bornova yakınlarında bi teknoloji market bulmam lazım electroworld gibi, media markt gibi. şöyle ufak bi traş makinesi almam lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Yukarıdaki paragrafta anlatımın akışını değiştiren cümle aşağıdakilerden hangisidir?

A. oha diyerek izlemeye başladım.
B. ilk anda görünce götüm atmadı desem yalan olur.
C. demir devlet malzeme ofisi dolabı işte.
D. bornova yakınlarında bi teknoloji market bulmam lazım electroworld gibi, media markt gibi. şöyle ufak bi traş makinesi almam lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...