Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok mu wow oynuyorum n'apıyorum.

TheRiverBelow

Öne çıkan mesajlar

harbi yav çok oynuyomuşum. bi çıktım dolaştım. hava aldım. halbuki hayat ne güzelmiş a dostlar. dünya varmış. dönüyormuş. kız kesen kıroları gördüm. kıvırcık saçlarım onların göğü gösteren jöleli dik saçlarını kıskandı. olsun beyav dedim. slash potansiyeli var yani bende de. ehehe. resmen kendime geldim yav.

...

sandın dimi? kendime gelmişmişim. ahaha. ne gelicem lan. bayım bayım bayıldım yollarda. eve gitsemde bi wowa aksam dedim hep. geldim oturdum. kolamda var. açım ama olsun. şimdi mahmut abiyi arar söylerim bişeyler. oohş.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

16-17 yaşında geliyo böle 1-2 ay espri yeteneği artıyor falan
geçiyor sonra

fede said:

amca duyunca seks çağrışması mı ararsın
bakkalda gözünün önüne meme gelmesi mi dersin
aggro almayı düşünmek mi dersin

yazık lan gençliğin düştüğü hale bak

ama böyle demeyin yav. üzülüyorum. vallahi bak. bi amacımda yok zaten. amaçsız bi insan olduğumdan gerü böyle cereyan etti. amacım olsa neden olayı abartayım yani değil mi? efendi gibi oynarım wow'u mu. ama yok. aylak adamım ben. aylak olmasam bişey içerim dokunur. uçmuş kafayla topic açarım. ona eyvallah. ama bişey içmediğim için amacım yok. topiğide bilinçli olarak açtım sanırım. sandığım için emin değilim yani. hor görmeyin beyağv. hani 16-17 yaşlarında değilimde, olayım be sizin için. hadi 5 yaşında olayım. hor görmek mi lazım ağalar? amatördür, vurun kellesini mi demek lazım ağalar? sonra da vay efendim neden windows vista'da uyumsuzluk problemleri var. e olur tabi.

gördüğün gibi cidden işim gücüm yok yani. bıraksan aya kadar çıkarım. yeminle. ama napıyorum? abartıyorum. wow'uyorum. wow'duğum için rüyalarıma falan giriyor. öyle yani. pek bi olay yok esasen. iyi mi? değil.

meme olayıda şey, yıllar öncesinde daha böyle tıkla coş sistemi yokken erotik sitelerde neyin olurdu hep; "içeri girdiğimde memelerini sıvazlıyordu.", "dolaba saklanmıştım. içeri gelip memelerini sıvazlamaya başladı. bende dayanamadım. birlikte sıvazladık. sonra kocası geldi. o da memelerini sıvazlamaya başladı. komşular sese doluştu. hep birlikte memelerimizi sıvazladık."... ahah abazan mıyım neyim. yok la değilim. vallaha değilim. yani yolda adriana lima görsem dönüp bakmam. yeminle bakmam. ama öteki kızlara "güzele bakmama karizması" yapmak için bakmam. ehehe. işte böyle üç cümleden sonra memelerini sıvazlıyordu ibaresi görmeye alışınca bünye bela oluyor başa. lisedeyken yazılılar benim kabusumdu olm ne diyosun sen.

üşenen adama; hacı ben ciddi bir adam değilim. (en azından bu konuda). o yüzden ciddi olmayan bir adamı ciddiye alma pls.

edik: imla zor iş birader.
Sosyal ağlarda paylaş

yok vallahi hacı. çar dediğin nedir ki kasılır yani. maksat muhabbet. hani bu tarzdaki geyiği ciddiye aldığın zaman fena oluyor. o var. misal çirkin bi dişi görsem "aman yarabbi gey oluyorum." derim ben. e sen tutup "geysen dolanma yanımda birader." yada; "gey değil gay. lol noob." tadında yaklaşırsan olaya huzursuzluk çıkar. ağızların tadı kaçar. ha burdan şu anlam çıkmasın; "vay efendim ben geyik yaptım anlamadılar". bu ne la? bu mu geyik mi? allasen. saat 1.30'da yazmışım. kafaya esmiş. öyle bi durum olmuş yani. ciddiye alınacak bi post değil kesinlikle.

birde insanlar farklı farklı hep. mesela fede ile fistan. herşeyden önce; büyük ihtimalle benden büyükler. 2002 ile 2004'te üye olmuşlar. ben o zamanlar "olm adam toplayında tatlısına halı saha maç yapalım." ayarında bi insandım. sonuç olarak; farklıyız. normali bu değil mi zaten? metallica bile master of puppets gibi bi albümden sonra st.anger gibi bi albüm çıkardı yav. neymiş? insanlar değişirmiş. dediğim gibi yaş farkından olsa gerek, onlara salakça gelmiş olabilir. ki gayet normal. ben geyik dedim yazdım arkadaş. ha gönül isterdi ki kırmadan söyleselerdi. gerçi onlar da haklı bi yerde. ne troller gelip geçiyor. senelerdir bıkmışlardır be hacı. ufacık eleştiride ana bacı düz giden yurdum delikanlısı heryerde nede olsa. buda nası bi cümleyse.

velhasıl; ciddiye alınmamasına..

o diil oturup ciddi ciddi yazmışım bayakı lan. resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...