Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Icecrown Citadel Raid

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Uh, lol.

Rotface around 46m, Blood Princes about 35m. And there's a whole lot more fun in there. Tongue

Rotface has a new disorient gas which deals a whole lot of damage, the healing debuff is -75%, etc. Princes there is an aura which causes damage to you, the more you move. Mobs hit for 40k on tanks and generally all abilities do more damage. Tongue
Sosyal ağlarda paylaş

Bornakk said:

In the upcoming patch we are adding a new feature to the Icecrown raid instance that allows the raid leader to change the instance's difficulty setting on a boss per boss basis. The way the raid leader chooses to switch is the same as now, by right-clicking on the character portrait. The difficulty settings can be changed from inside Icecrown Citadel, with some restrictions. For example, you cannot change the difficulty in combat or during certain events specified by our design team. To enable the ability to change the raid difficulty to heroic, you must first defeat the Lich King on normal mode, as doing so unlocks the heroic version of this raid instance. There is no heroic version of trash; meaning changing the difficulty will only affect boss difficulty.

We chose this particular functionality because we didn't want to use the Trial of the Crusader method, and have four versions on a raid of this size. We felt the Ulduar method of having to know a certain trick to do on the boss was difficult to communicate and tied too heavily to achievements. We might eventually convert Trial of the Crusader over to this new system but Ulduar and Naxxramas will likely never change.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu oyunda Tirion'dan önce heykeli dikilecek çok adam var. :p

Hele son videoda miğferi alıp "OMG OMG BU YÜKÜ SADECE BEN KALDIRABİLİRİM. LK BEN OLACAM." diyince daha da nefret ettim.

yine devam edelim arthas kill yapan guild üyesinden yorumlara;

said:
It took 11 attempts over many hours. There is a special ending and reward not included in the leaked video of the Fall of the Lich King posted here on MMO days ago.

It is insanely tuned. I don't think a strict 10 man guild can ever kill this until certain parts of the fight are changed, and we'd like Blizzard to address these issues.
Sosyal ağlarda paylaş

fordring amca harbi heykeli dikilicek adamda (of blood and honour, in dreams, battle of lights hope chapel ve northrendde 3.2 ye kadar olan icraatlari) ama cidden su sirk cadirindan sonra cidden bozdular

encounter sirasinda epic birseyelr yapmasini istiyorum

ashbringer vs frostmourne gormek istiyorum

arthasa killing blow u onun cakmasini istiyorum

bu kadar basarili bir karakterin scrub team in eline dusen bu expansionda harcanmasini istemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl ya hiç denenmemiş test edilmemiş, oyunun en zor boss u ana karakteri, 20 try da 10 man de 1 günde kesilmişmi yani!

Bence en baba guild bile çok uğraşması lazımdı , bu nedir ya 20 try da hic daha önce görmemiş olduğun bi fight da lich king kesmek, acıkcası ben guıdlerin en azından bı 15 gun felan ugrasır diyordum , cthun gibi olacağını düşünmüyordum ama bu kadar da hızlı olması cok şaşırttı beni,

25 mande bugun kesilir heralde
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

nasıl ya hiç denenmemiş test edilmemiş, oyunun en zor boss u ana karakteri, 20 try da 10 man de 1 günde kesilmişmi yani!

Bence en baba guild bile çok uğraşması lazımdı , bu nedir ya 20 try da hic daha önce görmemiş olduğun bi fight da lich king kesmek, acıkcası ben guıdlerin en azından bı 15 gun felan ugrasır diyordum , cthun gibi olacağını düşünmüyordum ama bu kadar da hızlı olması cok şaşırttı beni,

25 mande bugun kesilir heralde

vay anasını bugünleride gördük ya
Sosyal ağlarda paylaş

mutlaka ki zordur combat da yani yinede bu kadar hızlı 11 try da hic denenmemiş taktiğı felan belli olmayan bir boss un ki lich king den bahsediyoruz 10 mande olsa bu kadar cabuk kesilmesi hayal kırıklığı yarattı bende birde ben arthas ölmez kaçar diye bekliyordum ki basbaya ölmüş herif.
Sosyal ağlarda paylaş

allahım tinu hala aynı muhabbet

yok artık öle bi dünya nie kabullenemeiosunuz

hardmodeu 1 günde keserlerse ok dediğin doğru da normal modelar böle olacak . artık karakteri n ölmesi falan die bi dava yok. Hardmode da keislince o karakter ölüo die say sen 25 man HC de.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

allahım tinu hala aynı muhabbet

yok artık öle bi dünya nie kabullenemeiosunuz

hardmodeu 1 günde keserlerse ok dediğin doğru da normal modelar böle olacak . artık karakteri n ölmesi falan die bi dava yok. Hardmode da keislince o karakter ölüo die say sen 25 man HC de.

yaw kabul ediyorumda anlıyorumda ama sinir oluyorum açıkcası:) yanı lore u düşününce böyle bir karakterin bir anda kesilmesi sinir ediyor ama dediğin gibi zaten olay normal ve heroıc olarak 2 ayrı ınstance açtıklarında bitmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...