Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Icecrown Citadel Raid

Mortis

Öne çıkan mesajlar

daha ciddi bi cevap bekliyorum bu sefer.. baska guildlerden biri son phase i zerglemis diye duyduk.. mumkunmudur diye dusunuyoruz kac sn de bir geliyo iceblock son phasede %35ten 0 a 3 oyuncu kaybedene kadar indirirmiyiz bu sorular onemli sdf..1 tank 2 healer giricez mumkunse ya da daha once deneyen ve mumkun degil dien warsa
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

daha ciddi bi cevap bekliyorum bu sefer.. baska guildlerden biri son phase i zerglemis diye duyduk.. mumkunmudur diye dusunuyoruz kac sn de bir geliyo iceblock son phasede %35ten 0 a 3 oyuncu kaybedene kadar indirirmiyiz bu sorular onemli sdf..1 tank 2 healer giricez mumkunse ya da daha once deneyen ve mumkun degil dien warsa

zerg pek ise yaramaz gibi max debuff control lazim 10mde nasil bilmiyorum ama biz ph3 basladiginde 2dps 1 healer olu girdik kontrollu bi sekilde damage'a devam edin,dps race degil zaten fight nasil 5.5k dpsle bitirdim dun 25m'de ortalama herkesten 5-7k arasi bisi cikti.ph3'te iceblock baya bi seri gelmeye basliyor isede yariyor aslinda m.buffet ve varsa u.magic min tickte gidiyor orda.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim healerlar olayı anlayana kadar baya wipe yediydik daha sonra 10mande bizde kestik dragoncuğumuzu.

3.phasede aslında extra birşey yok 1.phasede olan herşey + mysyic buff + ice tomb

ice tomb alan kişilerin yerlerini iyi belirleyin ve rangelerinde ona göre spot aldığına emin olun.

biz ilk ice tombu dragonun kafasının hizasında biraz ileriye aldık, ikinci de ortaya gelecek şekilde yine aynı hizada. ilk ice tomb alan yerine geçiyor sonra tüm raid onun arkasına geçiyor. tomb kırılınca rangeler yerini koruyor ikinci tombu alan ortaya geçiyor.

healerlar unchained magic debufflarını kontrol etmek zorundalar en önemli olay bu, max 3 instability stackta tutmaları alacakları damage i kontrolunu sağlar.

tanklar yine rotasyonlarını korumak zorundalar. bizde tanklar birisi tüm mystic debuffını kaldırınca değiştiriyorlardı.

son olarak ben fury warrior olarak rotasyonum şu şekildeydi son phasede. ilk ice tomb gelince direk onu kesmeye gider 2 tür stackığımıda sıfırlardım. daha sonra ikinci tombu es geçer bossa dps yapıp, üçüncü tomba yine yardıma giderdim. aradaki süre zarfı benim kaldırabileceğim kadar mystic debuffı almamı sağlıyordu. tabi çok özerk durumlar olmadığı sürede bu şekilde devam ettim. 6.5k dps yapmıştım.

son olarak LK fightı hakkında bilgi verebilecek varmı acaba bu salı 6deneme şansı ile ona gideceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sistemi savunmuyorum ama birşeyi en başından düzenlemek gerek. Ya zor yapacaksın lk fightını (zaten oldukça uyduruk bekleneni veremeyen bir fight olduğunu düşünüyorum herkes gibi, terenas wants to resurrect you, sure !) ve deneme sistemini koymayacaksın ya da hazırladığın sistemden vazgeçmeyecek ağlamalara kulaklarını kapatacaksın. US forumlarındaki ağlamalar üzerine geldi bu hemde ilk haftasında o yüzden tamamen hayal kırıklığı. Keşke daha zor daha yaratıcı ve karışık mekaniklere sahip bir fight olsaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi festergut'ın köpeği insan gibi vurmuyor ahah. Dün yarı pug gittik, rotfacei 3 tryda mı ne kestik, o köpekte rahat 10 kere wipe yemişizdir. Hani healerlerin de yapabileceği birşey yok, patlattığında 15 kişi yatıyordu direk. Sonra nasıl olduysa 4k'da bırakmaya başladı da kestik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...