Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nba 2009/2010

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

Yalnız Arenas iskemleye 4 boş tabanca sıralayınca, öteki oyuncu da dolaptan çıkardığı dolu bir tabancaya mermi sürüp Arenas'a doğrultmuş. Bildiğin Harlem sokaklarına çevirmişler soyunma odasını leş herifler.
Fatih Tekke silahla dolaşıyor falan denirdi bizde ama bunlar dolapta, arabada, evde ayrı ayrı silahlar saklıyor demek ki.
Sosyal ağlarda paylaş

ntv said:

Arenas, kendisine ait dört adet boş tabancayı Javaris Crittenton’ın soyunma odasındaki sandalyesine koyarak üzerine de “birisini seç” yazılı bir not yerleştirdi. Bunun üzerine Crittenton, dolabından kendisine ait yüklü tabancayı çıkararak namluyu sürdü ve Gilbert Arenas’a doğrulttu. Kavgada her iki taraf da daha ileri gitmeyince, olay kapandı.

Senin linkten okudum ben bu şekilde, farklı anlatımlar var sanırım nette. Ama salaklığı yapan Arenas sonuçta
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Digeri oyle bise yapmamıs. Silahlardan birini alıp fırlatmıs mı ne. Arenas zaten acıklama yaptı saka olarak yaptım falan diye sacmaladı, getirmem hataydı dedi sonra. Mal herif ya beter olsun.

NtvSpor da izlediğim kadarıyla diğer eleman kendi silahını çıkartıp Arenas ın koyduğu kurşunları doldurmuş, kurşunu namluya çekmiş bırakmış öle Arenas a.

D.C de bireysel silahlanma yasakmış zaten Arenas da saçma sapan açıklamalar yapıp duruyomuş yok ben şaka olsun diye yaptım, sonra yok maçlara gelen kızımı korumak için getirdim vs diye. Her türlü gg idi zaten ceza almasa da...
Sosyal ağlarda paylaş

NBA said:

McGrady received 97,062 votes in the last seven days, 1,370 more than Nash.

abi yuh ayıp adam bu sene 47 dk oynamış hala nash'in önünde fanboylukta bir yere kadar emeğe saygı adam neler yapıyo phoenixte, kendini yırtıyor , t-mac yata yata all-stara gircek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...