Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nba 2009/2010

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

abi bu kdr basit faul çalınmaz tamam superstar düdüğü fln biyere kadar ama adam ellerini kaldırmıs hareket bile etmiyo faul calıyolar buna ayıp denen bişey varya ama bu dakikalarda memphistede kimse sorumluluk almıyor istatistiklere bakarsak zach randolph'un bişeyler yapması lzm şu saatten sonra
Sosyal ağlarda paylaş

tolliver d-league'de baya iyi performans gösteriyomuş onu çağırdılar takıma bakalım ilk 5 pivot o mu başlıycak. bence şans verilmeli böyle genç bir adama ama takas dedikoduları da dönmüyor değil. brad miller'e göz koymuşlar diye bir haber okudum ne kadar doğru bilmiyorum da bana mantıklı gelmedi. gözden çıkartıcakları ilk adam andre miller olur diye düşünüyorum ama derrick rose varken andre miller'ı bu kadar yüksek bir kontratla almak pek akıllıca olmaz chicago için. şöyle sağlam bir point guard ihtiyacı olan bir takım ile takas yapabilir aslında portland. ilk aklıma gelen takımlar arasında miami, cleveland falan var ama gözden çıkarabilecekleri sağlam uzunları yok andre miller'a karşılık verebilecek. onun dışında pacers olabilir t.j. ford'un bu sezon sıçtığını düşünürsek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...