Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nba 2009/2010

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

Durant hayranı genç varsa ıslak sopayla dövün gördüğünüz yerde
ayrıca bizim dönemin starlarından en anti patik bulduğum iki adamdır garnett ve t-mac

garnett'e karşı olan antipatim 2003 all-star'ında mvp seçilmek için all-star'ı rezil etmişti. bütün topları kendi kullandı, kaçırdıkça tekrar denedi, şova yönelik oyunu rezil etti.

t-mac konusunda ise raptors zamanından beri suratındaki o ifade yüzünden sevmiyorum sanırım. LAN Bİ DÜZGÜN BAK BE KAÇ KİLO ÇEKİYOSUN GÜNDE
Sosyal ağlarda paylaş

garnett'e benim de antipatim var. nedenini bilmiyorum ama. tmac farklı. gıcıgım falan yok herife gayet saygı duyuyorum. ayrıca yuzundeki o kokainman ifadesi super :) adamın her anında gozleri kaymıs oluyor ahah. kobe'ye de az bise antipatim var ama adam oynuyor arkadas, antipati duymaya fırsat vermiyo yani deli herif.

su an lebron 1 numara her kosulda. cok guclu adam. fizik olarak ligdeki tüm oyunculardan her zaman daha üstün. gelecek sene new york ile neler yasatacaklar takım olarak hakkaten merak ediyorum.

melo da lebron ile aynı sene draft edilmisti, o da super adam ama istikrarsız.
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha yapmayın abi şu an için ben durant'te sadece şutunun iyi olmasını görebiliyorum öne çıkan özellik olarak

savaşçı ruh - yok
morali bozulup oyundan kopma - var
takım arkadaşları ile uyum - yok denecek kadar az

bunları düzelttiği takdirde bir şeyler olabilir ama ben sanmıyorum bi kobe, bi wade, bi lebron kadar olsun
Sosyal ağlarda paylaş

Biz lisedeyken Kobe'ciler T-mac'liler maç çevirirdik.Kobe o zamanlar ufak da olsa şöhret olarak T-mac'in arkasındaydı.Tabi bu 1-2 sene sürdü maksimum, sonra Kobe en iyiden öte en değerli olduğunu adamın yüzüne vura vura kanıtladı.

NBA izlerken en keyif aldığım yıllara ait bir foto bu arada;

Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

ahaha yapmayın abi şu an için ben durant'te sadece şutunun iyi olmasını görebiliyorum öne çıkan özellik olarak

savaşçı ruh - yok
morali bozulup oyundan kopma - var
takım arkadaşları ile uyum - yok denecek kadar az

bunları düzelttiği takdirde bir şeyler olabilir ama ben sanmıyorum bi kobe, bi wade, bi lebron kadar olsun

abi dur adam daha 88li. ztn leş bi takımda su anda. westbrook un falan biraz daha oyunun geliştirip durant a yardım etmesi gerek. 2010'da da bi tane uzun alsanalar 2012 de falan playoff yaparlar.

ayrıca:

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

işte yaparlar da mesela wade, lebron, melo, bosh, howard gibi adamlar daha geldikleri sene parlamışlardı nerdeyse. Durant'ın takımından dolayı da büyük etkisi vardır tabi ama parlayamadı beklenen kadar. Küçük takımın büyük oyuncusu olunca kimse pek sallamadı daha doğrusu :)

Şöyle en azından orta sıra bi takımın büyük oyuncusu olsaydı çok daha fazla konuşuyor olabilirdik belki de.
Sosyal ağlarda paylaş

hani oyununa dicek laf yok ama lebron benim nbade en sevmediğim ilk 3e falan girer heralde. daha antipatiği yoktur. bu havalar ne hala anlayamıyorum. daha kişisel başarılardan başka bi başarısı olmayan bi adamın daha şimdiden bi tarafının bu kadar kalkmış olması beni cidden sinirlendirio. lan ozmn kobe'nin her basketten sora dans etmesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Kobe de zamanında gayet antipatikti, fazla zorlamamak lazım o hareketlerini, hem herkes mütevazi takılacak diye bir hadise yok.Adamın oyunu keyif veriyor.

Ama kafamda çok uç noktaları var bu adamın, birincisi bu kadar fiziksel güce dayalı oynayan ve elinde bol miktarda top tutan bir adamın maç başına bu kadar az faul alması gerçekten çok çifte standart.

Bir de zamanında bunlar Washi ile çekişirken çok güzel bir Arenas vs. Lebron izlemiştik, Carter vs. Iverson'dan beri izlediğim en güzel play-off matchup'ıydı fakat resmen ulusal televizyon bile Lebron'un şaibeli şarjlarının replaylerini yayınlamıyordu bile yemişlerdi yetim hakkını.

Fakat bir de Detroit savunmasını yok sayarak takımını doğu finaline çıkarması var ki, yenilen bir taraftarın karşı takımı alkışlaması ne demek onu öğrendim shdf.
Sosyal ağlarda paylaş

olabilir tabi kobenin ilk zamanlarını yakalayamadım pek. ama su anda lebron hakkında dusuncelerim bu benim. ilerdede muhtemelen değişmez şunları gordukten sonra. bi oyuncunun once rakibine saygısı olmalı bence. ayrıca lebrona çalınan ve lebronun aleyhinde çalınmayan dudukler resmen çıldırtıo beni. hele bide yaptığı stepsler var ki of of of.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...