Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nba 2009/2010

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

kobe mj'yi tabiki geçebilir. şampiyonluk sayısında, mvp odulleri sayısında ama şahsen ben odullere falan bakmıorm oyuncuları değerlendirirken. o yuzden benim içim mj'yi geçebilcek adam yok.
ben de zaten şampiyonluk sayısı, kariyer sayısı vs. gibi şeyler için söyledim bunu. MJ basketbolu sevdiren adamdır, öyle kalır.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Kobe kariyerini bitirdiğinde yanılmışım derim eğer geçemezse.
Sadece bir varsayım yaptım, tutarsa ben demiştim derim.
Tutmazsa yanılmışım.

Yani çıkıp "bak şu anda istatistikler böyle böyle böyle, MJ EZİYO" demenin mantığı yok pek.

mvp ödülleri vs.. herşeyi geçtim ama defensive player of the year ödülü bence herşeyi ortaya koyuyor.

Birde şunu söylemek istiyorum michel basketbola aralar verdi hemde chicago doruktayken yaptı. Bunuda göz ardı etmemek lazım. Bırakmasaydı o istatistikler nasıl olurdu düşünmek bile istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Hotdog said:

kobe'nin topu panyeye çarptırmaya çalıştığını hiç zannetmiyorum orda ha tabi sonucta düzgün atmıs ama şans faktörünü görmezden gelemezsin.

dreagloth said:

kobe nin bu son sn. basketine bal diyenler acaba daha önce hiç kendisini seyretmedi mi?

şans faktörü her atışta var. o şutta biraz fazla var belki ama daha önemli olan üzerinde adam varken ve süre o kadar dengeli bi şut çıkartabilmek. o yüzden bal diil şans demek lazım işte. :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben zaten bal diye bir şey dememiştim sonuçta kobe'bu atamıyacağı şut yok ama %100 yetenegiyle attı dersekte ayıp olur yani , hiç bir oyuncu 3lükten panyeye çarptırarak atmaya çalışmaz(arkadaşlarla antremanda zaman geçirmek dışında,zevkli oluyo çaprazlardan tavsiye ederim :P) o yüzden kobe ama şansta var :D
Sosyal ağlarda paylaş

jordani gecmek tabiiki mumkun ama jordani jordan yapan bambaska seyler benim icin.

onunla buyuyen bir nesil olarak bizim icin baska, kobe ile buyuyen ve jordan izlememisler icin de kobe bambaska.

ama jordan ya dedigimiz adam, ayrica jordan dan once oyunu havada oynanir hale getirenlerin basinda DR. J (Julius Erving) geliyor jordanin etkilendigi kiside olabilir.

inanilmaz hareketleri var adamin nba yi yerden havaya tasiyan adamlardan ilki herhalde, pota altindan topu tek elle disardan gecirip ters turnike ile bitirdigi sahneyi unutamam.

1.53 deki simac manyak guzel.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Masticore said:

dreagloth said:

Zaten ara verip geldiği için istatistikleri düşmedi, çok aç geldi 96 da.

diyosun :) cok aç gelmek nasıl bir yargıdır yaw. o mvp i 6 değil en az 8-9 olurdu şampiyonluğu hiç saymıyorum zaten

Halamın topları olsa..

valla senin aç kelimesine iyi giderdi o laf. neyse zaten tarih yazmış ortada herşey 6-1
Sosyal ağlarda paylaş

Bence sen benim ne demek istediğimi anlamadın, mj için yapılan bir belgesel var, çok güzel bir çalışma, izlersen kendi ağzından duyabilirsin o bıraktığı arada basketbolu ne kadar özlediğini, tekrar başlamak için delirdiğini. Ben de aç derken, bunu kastettim zaten, yoksa stat lara, yüzüklere, başarılara aç demiyorum lakin gerizekalı değilim. Aksine bir çok maçını seyretmiş biriyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bu gece canım post kasmak istiyo ve izleyeceğim maç başlayana kadar box score'dan maçları yorumlıycam burda :P

şu anda philly Iverson'dan yoksun son maçına çıkıyor bobcats karşısında. bence mağlubiyet serileri bu maçta sona ericek.

maçta 7 dakika geride kaldı, bobcats takımında boris diaw müthiş başladı 11 sayısı var şu anda sırtlıyor bobcats'i. sixers'ta ise elton brand şimdiden 2 blok yaptı, savunması çok çok iyi olmayan bir oyuncu için müthiş başlangıç. 20-17 bobcats önde şu an için
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...