Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cafe world

Buyse

Öne çıkan mesajlar

sürekli bakacak vaktin varsa bol bol salata yap uzun yemekler yerine. baya güzel xp geliyor. yetiştiremiyorsun bile millete yemek.

bir de oyunu kapatınca o sağ üstteki popülarite endeksi düşmüyor. benim yemeklere daha 3 4 saat var mesela. çıktım oyundan 105.0 da duruyor maksimum 105 zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 10 da gelecek yeni ocak. o uzun yemeklerden birini iptal et 2 ocak sürekli salata yapsın, diğer ocaklar dursun. normalde 105 olduğunda 3 ocakta sürekli salata pişiyordu yetiştiremiyordum. şimdilik idare eder sende. bir de yeni açılacak yemeklerin alayı çöp. uzun yemek olarak bi tavuk bi de 2 günlük ev kebabı yapın. diğerlerini keyfinize göre yaparsınız. zaten en çok karı hamburger getiriyor açık ara. salata da dükkanı sürekli çalışır tutuyor. cheescake de iyi bak. 12 saatte çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

heee şu mewzuu tamam tamam anladım.

edit : bide bişi sorucam bu gelen müşterilerdeki artış o buzz rating ile alakalı sanıyorum dimi ?

edik2 : eğer oyunu kapatırsanız yani yemek pişiyo gidiyim abşka bişeyle uğraşıyım falan diye bıraktıgınız zaman buzz rating gelmiyo 5 dk kapattım sayfayı açtım 20 coin kazanmış ama hiç buzz rating oynamamış.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

edik2 : eğer oyunu kapatırsanız yani yemek pişiyo gidiyim abşka bişeyle uğraşıyım falan diye bıraktıgınız zaman buzz rating gelmiyo 5 dk kapattım sayfayı açtım 20 coin kazanmış ama hiç buzz rating oynamamış.

artmadığı gibi azalmıyor da yalnız
yani yemeğiniz filan biterse pişirmeye bırakıp oyunu kapatıyosunuz, hazır olmasına yakın giriyosunuz serve ediyosunuz, mis gibin oluyü.
Sosyal ağlarda paylaş

normalde masalarınız garsonun ulaşabiliceği yerde değilse bi yere kitledikten sonra da ulaşamıyor
ha gerçi ocakları soldan sağa almıştım tıklaması yemek bişirmesi daha rahat olsun diye, bu sefer bir sürü masaya yemek dağıtmadı, böyle şeyler de var yani, siz siz olun fazla orasıyla burasıyla oynamayın resdoranınızın sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...