Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 3 Ten ne Haber

Masticore

Öne çıkan mesajlar

tactics'i hiç karıştırma bence f1 ve f2nin kalitesinin yanına bile yaklaşamaz aslında.
f3 biraz zor gelir çünkü firma parasal çıkmazda olduğu için daha kazançlı olan faloout online'ı yapmaya karar verdiler[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

[Bu mesaj StRencher tarafından 02 Temmuz 2004 15:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yo neden yaklaşamasin ikiside farkli birer oyun olarak goreceksin bence fall out tactics ten ilerki levellarda zevk almaya başliyosun başta benide sikmişti tactics 2 yilda bitirmemde ondan kaynaklaniyor ama iyiki sonuna kadar oynamişim dedim bitirdigimde....

ama tabiki hangisi zevkli dersen fallout 1-2 derim özgür olmak başka bir duygu :)

fallout online aslinda cok zevkli olabilir ama ne olucak peki eskisi gibimi olcak yoksa Fps flnmi ?[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Wicked Nefhir Darv'el
Sosyal ağlarda paylaş

evet dediğin gibi fallout tactics, fallout 1-2'den farklı bir tür, yapan ekip bile farklı.
Fallout Tactics'in X-com serisi gibi tactical strategy olduğunu değil de RPG olduğunu düşünerek oynuyanlar, oyunu iğrenç buluyor, tabii ki RPG olmadığı için.

Ama bence fallout 1-2 kadar güzel, Tactical strategy'yi başarıyla yansıtmışlar.
Multiplayer maçlarda çok zevkli oluyor, paticik ahalisi çok kez multi maç yaptı.

Ancak Fallout 3'ün FPS olcağı olayı hakkında hiç bilgim yok, ama MMORPG yapçaklar Fallout için.
Fallout'un aksiyon-rpg gibi oyunu konsollara çıkmıştı ama alakasız birşeydi o.[signature][hline]pc and comic geek
Sosyal ağlarda paylaş

Yanima Sulik ve K9 u alıp onların combat icerisinde Critical üzerine Critical vurmalarını , gene bu ikisinin surekli bi sekilde dusmanları yerden yere calmaları, K9 un baya uzun bi mesafeden kosup gelip sonra dusmana bilmem kac attack yapmasını :) HAtta en son oyle bi b**nu cıkarttım ki k9 u navarro base e saldım eheh paraladı kim var kim yok :)

Ama herseyden ötesi ÖZGÜR OLABİLİMEYİ[signature][hline]..Dirty SancheZz..
Ariakan the YIILLAAANNN..(tss)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...