Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

panic room ..

jankis

Öne çıkan mesajlar

fincher abim yapmış gene filmini ..
%80 onun etkisiyle gittim zati ! fight club filminden çıktığım saniyeden beri fincher sarhoşluğu hala üzerimde.
kamera geçişleri, yaratılmış ambians we oyunculuk mükemmel
tek eksik yanı senaryosu onu da izleyiciyi yeterince germesiyle unutturuyor
spider-man trailer ı görüp de aşırı heyecanlanmam da cabası =)[hline]And The Story Ends
Sosyal ağlarda paylaş

bana göre gayet iyi idi

senaryo da küçük çatlaklar da olsa

müzik kamera açıları ve benzeri çoğu şey filmi çok güzel yapmış.

1.5 hafta önce seyrettim haal biraz olsun etkisi avr bende:)[hline]Nasıl yapılmalı ölüm ayini?...
Bu ağıt nasıl söylenmeli?...
Bu genç yaşta ölen,
En sevdiğim insan için

E Buyrun...
Sosyal ağlarda paylaş

Fincher' in kendini zorladigi bir gercek. Maalesef klasik gerilim filminden ileriye gidememis bir film. HErsey cok normal gelisti, yani bastan beklendigi gibi. Normalde iyi bir not verebilirdim ama Se7en, Game ve Fight Club gibi filmlerden sonra buyuk bir gerileme olarak goruyorum.[hline]Biligsizke bilgi kılıncı yagı.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
sanırım 1 yıl önce download ettim anca izleyebildim eheh

fincher a yakıştıramadım
vasat bi film

klostrofobi , hastalık , panik gibi şeyler fazla göze sokulmuş ses ve görüntüyle, onun yerine izleyicinin kendi gözüne sokulmadan anlayabileceği bi anlatım çok daha iyi olurdu

senaryo daha iyi olmalıydı, sıradan koşuşturmacalar arasına tipik soyguncu parasal anlaşmazlık diyalogları serpiştirmekle bu iş olmaz..

jodie foster ı koymuş ama potansiyeli göstereceği bi sahne yok.karakterlerin sorunları bunu göstermek için ideal ama onlarda bile aksiyonla bağdaştırılmış hareketlilik ön planda, alien değil ki bu!

filmde çok fazla izleyicinin 1 saniye duraksayıp tepki vermesine neden olan, mantıksız gelen, akışın gerilime dönmesini engelleyen olaylar var.

vasat.hayal kırıklığı.[signature][hline]15...14...13....................3...2...1...Yanıtla
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...