Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Super Street Fighter IV

Bone

Öne çıkan mesajlar

yalnız bayağı erken gitmen gerek biliyorsundur belki

bende bir c.tesi gitmek istedim en geç sabah 9'da burada ol. 9.30'dan sonra postacıların geri getirdiği postaları onaylayıp depoya kaldırıyorlarmış o zamana yetişemezsen bekleyecen p.tesiyi demişti :)

neyse ki kapıcıya bırakmıştı postacı da ertesi sabah erken kalkmaktan kurtulmuştum.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben pek rahat edemedim, hatta bu yüzden oyunu sevmedim bile diyebilirim. Bu arada ilk dövüş oyunum demiştim ama unutmuştum, ps3'te yine naruto ultimate ninja storm'u oynamıştım ki naruto'dan tek bir bölüm bile izlemiş adam değilim. O çok iyiydi mesela herşeyiyle, ne çok zordu ne de çok karışıktı.

SSF4 bana bu yüzden kötü geldi. Çok karışık, kombo yapmak için kasmak gerekiyor ve ps3 koluyla zaten rahat yapılamıyor. nerde ps1 zamanındaki tekkenler, marvel vs. capcomlar vs. :( basit basit eğlene eğlene oynuyorduk onları
Sosyal ağlarda paylaş

prepare to be flamed :p

dovus oyunu dedigin bole oluyor zaten eheuhu, frame hesaplican onu yapicak gak guk, milletin sevmesinin sebebide bu zaten

naruto bildigin serinin nimetlerinden faydalanmak icin oyun yapiyor adamlar, tek tus spamliyip mac aliyorsun filan

onunda krali smash bros dur, ogrenmesi felaket kolay ama pro oynamasi zordur misal onunda

SF orta karar biraz, bide guilty gear var iste oda direk aids eheuehu
Sosyal ağlarda paylaş

az daha oynadım alıştım aslında ama halen aynı şeyi düşünüyorum safsda

Naruto Ultimate Ninja Storm bu arada çok iyiydi ya, yani basitti ama tam dövüş oyunlarını bıraktığım yıllardaki gibi basit ve eğlenceliydi. Benim için en iyisi öyle yani hehe

Seneler oldu adam gibi dövüş oynamıyorum zaten, yıllarda sonra SF4 kurmuştum pc'ye sadece 1 kere oynayabilmiştim, sonra hard disk arızalanmıştı laptopunda yalan olmuştu hehe, onu saymıyoruz.

Yani şu Naruto, SSF4 falandan önce sanıyorum en son Marvel vs. Capcom oynamıştım ps1'de hehe birde ps2'de fight night club 2 vardı ama onu saymıyoruz sadfsdfsda farklı bir şeydi o

neyse alışıyorum yavaştan da ne bilim, böyle işte :D
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman analog stick'e alışamadım yapamıyorum diyeyim :) yani bir şekilde zor geldi bana

o bir tur döndürme ve sıralama olayını 5 kere deniyorsam 3 tanesinde fail oluyorum çünkü, yalnız evet, analoga hakim olmaya başlayınca oynarken biraz daha rahatladım. Sanırım alışınca pek bir sorun kalmayacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten analog stick zor işmiş neyse alışırız inş.
bu arada bu oyunu oynarken PSN acc neresi ise oradan bağlananlarla oynuyosunuz. bu kötü olmuş benimki US manyak lag oluyor. Yeni bi avrupa accountu alıcam artık

edit: siz hangi PSN accountu ile oynusyosunuz? US/ UK TR vs..???
Sosyal ağlarda paylaş

http://cache.gawker.com/assets/images/kotaku/2009/09/Cammy_PS3.jpg

aldim birtane cok rahat, indirimdeydi hemde gecen aylarda shoptoda (hala indirimde olabilir)

madcatz in sf4 icin ozel cikardigi kontrolorlere hucum edin, dual shock iyi degil zaten dovus oyunlari icin

stick ariyanada fezada dun 35 liraya vardi stick, gidin bakin istiyorsaniz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...