Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ben anlamıyorum ki..

TheRiverBelow

Öne çıkan mesajlar

İyi de o adamların yaptığı bence gıcıklık değil. Zamanında öyle çok acıyıp da gearsız adamları aldım hc partilerine filan. Ama ilk bosstan sonra anladım hepsinde adamın sürekli yattığını. Aşırı kötü gearı olsa bile bir adam 500-600 dps civarında dolaşmaz. E haliyle bir süre sonra da bu tarz insanlardan gına geliyor ister istemez. Bir de, bu tarz kişilere önerebileceğim tek bir şey var şu durumda rahat etmeleri için, Gidin serverınızdaki Türk guildlerine başvurun.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de ben şeye uyuzum. raide girceksin mesela, "sadece akıllılar ve tecrübeliler gelebilir" diyor.
tecrübeli olmak ile akıllı olmayı eş tutan insanlar var süper bişi.

bir de wow oynarken iş arıyor gibi hissediyorum kendimi.
her yerde "5 yıl deneyimli üniversite mezunu askerliğini yapmış komi aranıyor" gibi şeyler yazar ya,
raid'e girme meselesi de ona benziyor.
"elindeki eşyaları maxlamış, replerini maxlamış, tek eliyle dps yaparken diğer eliyle takla atabilen, hiç hatasız oynayabilen, parti lideri leb demeden leblebliyi anlayabilecek oyuncular aranıyor" gibi şeyler görünce içim bir tuhaf oluyor.

item kasmak için girdiğin guildler de adama benzemiyor, herkes ayrı alemde :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

bi de ben şeye uyuzum. raide girceksin mesela, "sadece akıllılar ve tecrübeliler gelebilir" diyor.
tecrübeli olmak ile akıllı olmayı eş tutan insanlar var süper bişi.

bir de wow oynarken iş arıyor gibi hissediyorum kendimi.
her yerde "5 yıl deneyimli üniversite mezunu askerliğini yapmış komi aranıyor" gibi şeyler yazar ya,
raid'e girme meselesi de ona benziyor.
"elindeki eşyaları maxlamış, replerini maxlamış, tek eliyle dps yaparken diğer eliyle takla atabilen, hiç hatasız oynayabilen, parti lideri leb demeden leblebliyi anlayabilecek oyuncular aranıyor" gibi şeyler görünce içim bir tuhaf oluyor.

item kasmak için girdiğin guildler de adama benzemiyor, herkes ayrı alemde :D

.

nokta yani. üstüne ne diyeyim. bişey demeyeyim. kalmamış çünkü diyecek bişey. honor kasıp üstümü bir epic'leyeyim dedim. yardırdım. helmeti aldım oldum. gear kısmısını bir aya kadar tamamlarım artık. tabi nasip. kadar kısmet bu işler hep. 2 gündür ah takip ediyorum. 2k gold'a titansteel destroyer var bi tane. alsam mı bilemedim. server frostmane oluyor bu arada. o değil, bu terimleri, ıvırları, zıvırları, bilmem neleri doğuştan "racial" olarak bilen varsa eyvallah. ama öteki türlü, ortada bi öğrenme, olayı kavrama süreci var hani. ben ve benim gibilere "ahaha ezik, daha çakmıyor bişeyden", "lol this is basic wow you noob" şeklinde bir zihniyetle yaklaşan elemanlar bu oyunu nerede ve nasıl öğrendi çok merak ediyorum açıkçası. hayır cidden merak ediyorum. oyunu oynayarak oynamaktan başka bi öğrenme yolu varsa bana da söyleyinde, rezil olmayalım. yani. lütfen. pls. fsd.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...