Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

citroen c2-c3 km maliyeti ?

di

Öne çıkan mesajlar

matama said:

ya sen aylardir bu arabayi almaya calismiyormusun :) ben hatirliyorum sank bir topic daha :)

Eheh ya C3 Pluriel gorup hasta olmustum ama maddi acidan imkansiz gibiydi. Sonra bir de arabaya bok ata ata hevesimi kirdilar. Oyle bi kenarda kalmisti.

Simdi is degistiriyorum ve gunde 80 km yol yapicam. Gucumun yettigi tek araba da bu tip bir arabanin fiyat skalasindakiler -aslinda yetmedigi de yetirmeye calistigim diyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Abi aslini istersen onerilere acigim o konuda. Hani biraz hem ucuz hem kaliteli isteyen tip muhabbeti gibi olacak ama olmayan butceyi yaratarak almaya calisacagimdan fiyat konusunda 13-14bin lirayi gecebilecegimi sanmiyorum.

Honda Jazz tip olarak da hos gibi. C2 den iyi oldugu ortada en azindan =) ama 16bin liradan falan basliyor fiyatlari.
Sosyal ağlarda paylaş

opel corsa fln olabilir belki? citroen c2 kadar model yılı belki yuksek olmayabilir ama dusuk km'de 2001-2002 model fln bulunabilir herhalde
yada fiat punto hem c2 ye göre daha geniş duruyo hemde fiat servisleri citroen'e göre daha ucuz olur(yanlışda biliyo olabilirim)
sonra toyota yaris,skoda fabia,seat ibiza, nissan micra olabilir belki
aklıma gelenleri yazdım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi asil kosul olarak yakit tuketimini goz onunde bulundurmanizi rica ediyorum =)

Bu arada 1.4 C3'ler C2'lerden daha ucuzmus. Bu durumda 1.4 HDI tavsiye eder misiniz ? Yoksa ne olursa olsun 1.6 olsun mu dersiniz ?

Bir de 1.4 ile 1.4 16V arasindaki fark nedir ? Neyi etkiler ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bakiyorum surekli ama 13-14bin liraya kazasiz ve km'si az araba bulamiyorum.

Honda Jazz baktim ama onlarda ayni sekilde ve 16-17binden basliyor.

Ne yapsam bilemedim.

Yalniz 18bin liraya 25bin km'de 2008 model araclar gordum mesela. 1-1,5 sene sonra rahat satilabilir sanki ? Biraz para biriktirip o tip seyler mi bakmak gerek acep ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...