Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Brewfest questi..

iesquire

Öne çıkan mesajlar

her gun boss u kesmeden 40 tane (?) defend questten 10, ah falan koşturmacadan 20 geliyor dimi, 70 yani gunde. 300 tane clothing'e, 200 tane de membership e veriliyor 500 eder dimi, doğru biliyorum ?

boss'u kesmeceden gelmiyormuş, her gün defend ve bark questlerinden token geliyormus sadece. clothları aldıktan hemen sonra geri satıp, üzerine month membershipini alabilirmişiz.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

boss'u kesmeceden gelmiyormuş, her gün defend ve bark questlerinden token geliyormus sadece. clothları aldıktan hemen sonra geri satıp, üzerine month membershipini alabilirmişiz.

+ ram/kodo fıçı yarışından her getir-götürde 2 coin geliyor
quest değil günlük olarak yarışı ayarlayan NPC ile konuşmanız lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Pyro said:

Eğer aldıktan sonra belli bir süre(2 saat gibi) geçmişse geri satamazsın. O yüzden tüm seti birlikte alıp achiev'ı tamamladıktan sonra geri satıyorsun direk.

onu biliyorum da işte ben bu geri satma olayını denemek için sadece botları aldım,hemen aldığım gibi satmaya çalıştım geri,olmadı :S başka bi yöntemi mi var geri satmanın,normalde vendora bişey satar gibi çantadan sağ tuşla satmıyo muyuz? :D
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

deadwoll said:

Ben ilk membership questini yaptım patladım ya. Acaba ticket atsam ilgilenir mi adamlar title alamıycam yoksa.

aynen pffs
eğer 1 gün olmuşsa ilgileniyorlar kendi panellerinde sadece son 3 gün var zaten

edit: anlık bir hata ile pişmanlığı ayırıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...