Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yarın 3.2.2 geliyomuş

Longshanks

Öne çıkan mesajlar

Dün gece 10 man ony'de combat bittiğinde AoE'si falanla beraber 8k dpsim vardı reconutta. Arcane sağlam olmuş çok beğendim ben. Manayı ne kadar harcamak istiyorsan o kadar dps yapıyorsun.

Combat bitince düşük dps %80 mana diye bir durum olmuyor. Son %20'de manayı su gibi harcayıp ağır dps yapabiliyorsun. Aylar sonra tekrar evo ve mana gem bastım combatta sevindirik oldum.

Tabi guildde genel kanı "nerflerler arcane'ni 2-3 güne böyle dps olmaz ayıp" şeklindeydi :D
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

(Source) said:
Vanish Bugs
Vanish failing is a bug, but it's a hard one to fix, and rogues are dominant in both PvE and PvP despite of it, so it's also not a "all hands on deck" problem either.

yok olmayacak galiba, ölmeden göremeyecem bunun düzeltildiğini..

bu bug nasıl birşey acaba, bazen ben vaniş attıktan hemen sonra yaratık ya da adam vurup çıkarıyor beni, o mu?
Sosyal ağlarda paylaş

The reduced experience in Alterac Valley is due to the fact that Battleground experience is based off of the level of the Battleground. Characters level 70-79 are no longer getting experience based on level 80 characters. As a result of this, we are now able to do an across-the-board increase to experience gains from all Battlegrounds in order to make sure that no Battleground feels too unrewarding in terms of experience. We have also made it so the experience bonus from heirloom items works properly in Battlegrounds.
Sosyal ağlarda paylaş

ToC 10'u komple nerflemişler mi? Yoksa bana mı öyle geldi anlamadım. Çok çok hızlı öldü bosslar. Hele Acidmaw'ın nasıl öldüğünü anlamadım bile. Ama en sonunda bomba patladı. Anub'arak yere girdi, çıktı başladık tekrar. çat disconnect. bi girdim iki tank da ölmüş. tanksız bi şekilde aldık geri kalan kısmını :D

Bir de bug oldu, raidden 2 kişiye Anub'arak'ın triumphları düşmedi. Düşen kalkana gem takamadı birisi. Öyle garip şeyler işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Silmarwen said:

Düşen kalkana gem takamadı birisi.

Bu yeni ortaya çıkmış bir bug. Yeni alınmış bir iteme gem takmak istediğinizde karşınıza "bu item nontradeable olacak" diyen onay penceresi geliyor. O onay penceresi çalışmıyor.

Bu sebeple önce ench basın iteme, alttaki 2 saatlik tradeable yazısı kaybolsun. O zaman basılabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...