Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

blade & sword

The_Delucian

Öne çıkan mesajlar

• 5 ay sonra ...
abi ben bu oyunu aldım (para vermedim siz iğrenç diince hehe :)) ancak yükleyemedim bi türlü ?

1. cdyi takıom, setup.exe çalışıo ancak:

Program too big to fit in memory

dio, 320MB RAM var boşta şu an, diğer memoryler de açık ne iş anlamadım, bilen var mı ?[signature][hline]Ethernass Dünyası Admin
Tıklayalım yardım edelim ...
Sosyal ağlarda paylaş

Kutup ayısı ve bedevi meselesi net =P.[signature][hline][i]It is so ignorant to cry in someones funeral.Because you already know everyone will die some day, since the day you know him you should already know that.Now, look in my eyes and start thinking me rotting and decaying in my coffin.Sounds sad huh?But we are all sure that you and I will die some day.Maybe tomorrow maybe now.No need for tears in my funeral.Accept me dead, and so I will.
VII.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında oyun felaket zevkli..
yani hareketler müthiş.
sırf o hareketler için oynanır oyun.
kenshin, ninja scroll tarzı müthiş hareketler var..

aslında diablo 3'e samurai diye bi class koysalar, samurai klası ise bu blade & sword'u yapan adamlar dizayn etseler, mükemmel olurdu..
hangi oyunda var ya, adamın içinden geçerken kesiyorsun[signature][hline]XaGoN, 14 Şubat 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
Hala GeoCities yasiyor ona hayret ediyorum
Dralnu, 08 Haziran 2004 12:20 tarihinde demiş ki:
marduk gelicek hepimizi s.kecek
Sosyal ağlarda paylaş

clans atmosferi süper olan
güzel hikayelerle bezenmiş, adventure yönü katılmış bir oyundu
harita sistemi saçma sapan olmasa belkide şimdi diablo nox gibi oyunların yanında saygıyla anıyor olurduk
olsa da oynasam kaybettim cdsini.kesin hikayesi de güzeldir onun..[signature][hline]Arcane Kısayol Çubuğu[b] v1.1
[b][
son mesajlar|bilgisayar oyunları|arama]
Sosyal ağlarda paylaş

abiler delireceğimdir, iki tane buldum farklı yerlerden bunlarda bozuk ... elinde çalışan versiyonu olan bir vatandaşımız bana setup.exe yi ulaştırabilir mi ? bendeki 73KB (73.728 bytes) yani pek bişi değil .. bana özelden ulaşsın mail vereyim ...

şimdiden teşekkür ederim, hırs oldu ...[signature][hline]Ethernass Dünyası Admin
Tıklayalım yardım edelim ...
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu ılk gordugumde grafiklerden ve menulerden oyunun 98 99 senesı yapıldıgını sanmıstım yenı oldugunu ogrenınce bayagı bi sasırdım ama oynadıkca oyunu sevıyosun oyundakı hareketler filan gayet guzel zevkli bir oyun. Bu oyuna benzeyen japon temalı diablo benzeri tek oyun throne of dakenesdı o da guzel oyundu.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun 0-3 yaş arası için
zati hack & slash lerde fazla düşünmezsin
bi de süsüne bu oyunda karakter gelişimini otomatiğe bağlamışlar
dalga geçer gibi
tek gelişim öğesi sialhlar felandı

d2 çıkmadan önce
pazarından ne koparırsan kar diye çıkmış
2 grafik 1 müzik le iş yapmaya çalışan
0 yaratıcılık içeren çirkin bişi
Sosyal ağlarda paylaş

hareketler bile oyunu almaya yeter.
diablo 2 kadar değişik karakter yaratma imkanı yok
diablo 1 kadar süper atmosfer de yok
nwn kadar da değişik item kullanma lüksün de yok.

ama hiç bir oyunda, böyle süper hareketler de yok.
direk kenshin gibi, zatoichi gibi, omnimuhsa'daki adamlar gibi dövüş hareketleri var.
oyunun tek özelliği bu, ama güzel bir özellik...[signature][hline]XaGoN, 14 Şubat 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
Hala GeoCities yasiyor ona hayret ediyorum
Dralnu, 08 Haziran 2004 12:20 tarihinde demiş ki:
marduk gelicek hepimizi s.kecek
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...