Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sebastian Insane Nix'i tekme tokat dövdü

dunkelzahn

Öne çıkan mesajlar

Eray bu eren i gecen sene hatırlıyorum senin peşinde dolanıp abi çekerdi oyunda :P Simdi büyümüs artislik yapıyo burda..Konuyu yaymaya seni daha da sinir etmeye calısıyo ..Belli ki yazanların kuyruk acısı ÇooOOOOok büyük..Bosver bro bu ameleler burda antin kuntin yazmaya devam etcek düşme onların seviyelerine :
Sosyal ağlarda paylaş

Bak beni az once murat sebastian aradı murat benim 10 senelik arkadaşım gene konuştuk arkadaşlar arasında kavga olur bizim onunla aktif kavga muhabbetimiz geçmedi , burada fake 10 a yakın arkadaşımız var hepsi beni tanıyor ama ben onları tanımıyorum ve real söyleyemicek kadar aptalsınız anca kuyruk acınızı tatmin edin, beni nebulada bilirler runuo serverlarında da öyle yani uo nun hakkını veren player olarak sizinle burada sadece oyun hakkında tartışabilirim realde tanımıyan adamlar bana gelmiş ötmesin burada sadece seninle oyun seviyenı tartışırım dünkü bok , kermit dediğin adam kim lan ahahah ne diceksın kermit nixi bi sıkıştırsanamı OLM kermit değil 7 sülaleni getir öyle bi sikerimki kendine gelemessin KERMİT de beni iyi tanır benımle bi derdin varsa kermite pasla beni hadı bakalım onunla hallederim ben karşıma cıkarsa tabiki ok :)

Nix
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...