Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue Basit Soru

Ninca

Öne çıkan mesajlar

Sürekli hareket ederken karşı tarafa yapabildiğin baskıyı (tuşlarının filan kullanımını söylüyorumö) aynı şekilde yapabiliyorsan, iyi birşeydir sürekli hareket etmek. Karşı tarafı deli edersin, sinirlenir, morali bozulur, moralman beynen yenersin adamı. Oha nası bi rogue lara karşı kinim var birden dışarı vurdum böyle..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben mouse tuslarına basılı tutup q ve e yi kullanarak rakibin;castersa arkasında kalıp cast edememesini ,melee ise yüzün daima adama dönük olup dodge parry yapabilecek sekilde arkasında kalmaya çalısıyorum.alısınca bayagı yararlı oluyor instant olmayan zımbırtılar için.Pve beceremedigim için orda ise yarar mı bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Pve'de hareket ederken sunlara dikkat etmek lazim:
[list]
[*] yerdeki ates, poison cloud, falanlardan kacman lazim.
[*] boss'un arkasinda isen boss seni parryleyemez. Eger boss'un onundeysen 15%e kadar parry sansi var.
[*] bi de su var: "If the Boss parries your attack, he gets a hasted attack on the tank. Ditto for everyone else he parries - the tank eats them all and the DPSers have nary a clue anything is going wrong until the tank goes "splat" (and then of course its the healers' fault!). If the haste amount is 50% faster swing, then the melee DPS essentially put a +50% damage Buff, or the equivalent of each and every attack being a crushing blow. That may not be truly precise - it looked like Prince had more parries than he had attacks, so I don't know what happened to all the "extra" parries."
[*] herhangi bir yaratik kendi ekseninde donmeye baslarsa bu yaratiktan uzaklasman lazim, yoksa olursun. (warrior = yaratik)
[/list]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...