Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paranormal Activity

Cd-

Öne çıkan mesajlar

Benide baya gerdi film. Hatta uzun zamandir gerilmemistim bukadar. Sanirsam hersey sanki böyle guvenlik kamerasindan cekilir gibi oldugu icin biraz daha gerceklik payi katmis oldu olaya, sanki böyle gunluk basimiza gelebilecek biseymis gibi. Cok ciddi bi action olayi olmasada baya gerildim izlerken.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
sonunu görmesem şu an büyük ihtimal sabaha kadar şu anda oturduğum yerde oturup müzik dinleyecektim.

sonu çok kötüydü bendeki sinema sonlu versiyonuydu.. olay daha da etkilesin diye gece 1 de açtım odaya kapandım gerildim de gerildim ama sonunda sıçtı be ya. o hareketler falan çok fantastikti.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
dün cevahirde izledim güzeldi baya.

gavur ahalisi pek korkmazda böyle cinlerden minlerden default olarak tırsan küçüklüğünden beri hikayelerle efsanelerle büyümüş bizim ahali için baya baya feci.

lan bide demonu cin diye çevirmiş şerefsiz altyazıcılar akşam tırıs tırıs oldum bizim mal kedinin salak saçma devirdiği şeyler yüzünden.

o değilde küçüklüğümden beri hayvanların içine girerlermiş hep hikayeleriyle büyüyen ben için kedi bile tırstırıcı oldu dün :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...